1-ша юнацька ліга

ПозКомандаМВНПЗПОчки
114104023534
21494131931
314824181026
414734211324
514635191221
614338112112
71422106258
81401137311
XVIII тур:
ФК «Динівці» – ФК «Магала» – 1:0
ФК «Топорівці» – ФК «Бояни-Припруття» – 0:3
ФК «Рокитне» – ФК «Рідківці» – +:-

XVII ТУР:
ФК «МАГАЛА» – ФК «ТОПОРІВЦІ» – +:-
ФК «РІДКІВЦІ» – ФК «ДИНІВЦІ» – 2:0
ФК «ШК.ВАЛ» (ЧОРНІВКА) – ФК «РОКИТНЕ» – +:-

XVI тур:
ФК «Динівці» – ФК «ШК.ВАЛ» (Чорнівка) – 1:2
ФК «Магала» – ФК «Рідківці» – 1:2
ФК «Рокитне» – ФК «Маршинці» – +:-

XV ТУР:
ФК «МАРШИНЦІ» – ФК «ДИНІВЦІ» – 1:0
ФК «ШК.ВАЛ» (ЧОРНІВКА) – ФК «МАГАЛА» – 1:0
ФК «БОЯНИ-ПРИПРУТТЯ» – ФК «РОКИТНЕ» – 2:0
ФК «РІДКІВЦІ» – ФК «ТОПОРІВЦІ» – 2:1

XIV ТУР:
ФК «РІДКІВЦІ» – ФК «ШК.ВАЛ» (ЧОРНІВКА) – 0:0
ФК «ДИНІВЦІ» – ФК «БОЯНИ-ПРИПРУТТЯ» – 1:1
ФК «МАГАЛА» – ФК «МАРШИНЦІ» – 0:1

XIII ТУР:
ФК «ТОПОРІВЦІ» – ФК «ШК.ВАЛ» (ЧОРНІВКА) – 0:2
ФК «МАРШИНЦІ» – ФК «РІДКІВЦІ» – 0:1
ФК «БОЯНИ-ПРИПРУТТЯ» – ФК «МАГАЛА» – 3:0*

* – технічна перемога


ХІІ ТУР:
ФК «ТОПОРІВЦІ» – ФК «РОКИТНЕ» – 1:2
ФК «РІДКІВЦІ» – ФК «БОЯНИ-ПРИПРУТТЯ» – 0:1
ФК «ШК.ВАЛ» (ЧОРНІВКА) – ФК «МАРШИНЦІ» – 3:0

XI ТУР:
ФК «МАРШИНЦІ» – ФК «ТОПОРІВЦІ» – 3:0
ФК «БОЯНИ-ПРИПРУТТЯ» – ФК «ШК.ВАЛ» (ЧОРНІВКА) – 0:0
ФК «РОКИТНЕ» – ФК «ДИНІВЦІ» – 3:3

X тур:
ФК «Маршинці» – ФК «Бояни-Припруття» – 1:1
ФК «Топорівці» – ФК «Динівці» – 0:2
ФК «Магала» – ФК «Рокитне» – 0:3

IX ТУР:
ФК «МАГАЛА» – ФК «ДИНІВЦІ» – 0:1
ФК «БОЯНИ-ПРИПРУТТЯ» – ФК «ТОПОРІВЦІ» – 2:0
ФК «РІДКІВЦІ» – ФК «РОКИТНЕ» – 3:1

VIII ТУР:
ФК «ТОПОРІВЦІ» – ФК «МАГАЛА» – 1:3
ФК «ДИНІВЦІ» – ФК «РІДКІВЦІ» – 1:0
ФК «РОКИТНЕ» – ФК «ШК.ВАЛ» (ЧОРНІВКА) – 0:1

VII ТУР:
ФК «ШК.ВАЛ» (ЧОРНІВКА) – ФК «ДИНІВЦІ» – 2:0
ФК «РІДКІВЦІ» – ФК «МАГАЛА» – 2:1
ФК «МАРШИНЦІ» – ФК «РОКИТНЕ» – 0:4

VI тур:
ФК «Динівці» – ФК «Маршинці» – 3:1
ФК «Магала» – ФК «ШК.ВАЛ» (Чорнівка) – 0:3*
ФК «Рокитне» – ФК «Бояни-Припруття» – 3:1
ФК «Топорівці» – ФК «Рідківці» – 0:2

* – технічна перемога


V тур:
ФК «ШК.ВАЛ» (Чорнівка) – ФК «Рідківці» – 1:1
ФК «Бояни-Припруття» – ФК «Динівці» – 4:1
ФК «Маршинці» – ФК «Магала» – 0:0

IV тур:
ФК “Магала” – ФК “Бояни-Припруття” – 0:6
ФК “Рідківці” – ФК “Маршинці” – 2:1
ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – ФК “Топорівці” – 4:0

III тур:
ФК «Рокитне» – ФК «Топорівці» 3:0
ФК «Бояни-Припруття» – ФК «Рідківці» – 2:1
ФК «Маршинці» – ФК «ШК.ВАЛ» (Чорнівка) – 1:2

ІІ-й тур:
ФК “Динівці” – ФК “Рокитне” – 1:1
ФК “Бояни-Припруття” – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка)
ФК “Топорівці” – ФК “Маршинці” – 2:2

І-й тур:
ФК “Динівці” – ФК “Топорівці” – 4:2
ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Маршинці” – 3:0
ФК “Рокитне” – ФК “Магала” – 1:1