ФК “Чорнівка” – Володарі Кубку Федерацій-2019!


Фінал Кубку Федерацій – 03.11.2019:

ФК “Цурень” – ФК “Чорнівка” – 1:2


Перший та другий тайми вийшли дуже мляві, можливо сказався на грі стан поля після дощу. Але все ж таки віддамо належне командам, що вони все рівно шукали можливість забити голи.
У першому таймі були активніші представники Герцаївського району, але під кінець тайму та на початку другого гравці Чорнівки перехватили ініціативу і мали пару нагод відзначитися.
У середені другого тайму Цурень вирівняла гру і матч докотився до додаткових таймів.

І ось тут у команд відкрилося друге дихання:
на 93хв. після навісу з правого флангу головою гол забивають Чорнівчани,
на 98хв. з подачі кутового гол головою на дальній стійці забиває Цурень.
Гравці Чорнівки відразу ж кинулися забивати ще, але захисники Цурені діяли відмінно, хоч інколи і дуже грубо. Також треба відмітити Чорнівчан, які теж пару раз грали грязно, за що суддя нагороджував обидві команди жовтими карточками.
Початок другого додаткового тайму розпочався спокійніше, но на 112 хвилині розкішним ударом з льоту Чорнівчани вийшли вперед.
Мали вони забивани і третій гол, але вийшовши сам на сам з воротарем, гравець Чорнівкі почав підробляти м’яч і в цей час встиг повернутися та вибити його захисник Цурені.
На цьому матч був завершений.

ФК “Чорнівка” – володар Кубку Федерацій-2019!
Ця перемога була здобута завдяки усім любителям футболу та меценатам із села Чорнівка, зокрема завдяки Голові села – Боті Георгію Миколайовичу.


Відео з матчу ФК «Цурень» – ФК «Чорнівка» дивіться у розділі “соціальні мережі – youtube“, фото з матчу дивіться на нашій сторінці в соціальній мережі “Instagram” – instagram.com/ffnov.cv.ua/