ФК “Бояни-Припруття” – володар СуперКубку району-2019!

СуперКубок району – 10.11.2019:

ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Динівці” – 1:1 (пен. – 8:7)
Голи: 86 – Нікифоряк Г. (пен.); 44 – Вишняк С.

Матч почався спокійно, хоч і за маленької переваги футболістів із села Динівці, до середени тайму Бояни виправили становище і провели пару атак. Здавалося що перший тайм закінчиться нулевою нічією, але з цим був не згоден футболіст Динівців Вишняк Сергій, який після метушні у штрафній вдало пробив у кут зі штрафного майданчику. 0:1.

Другий тайм розпочався з атак Боян, які намагалися зрівняти рахунок, але в них толком нічого не виходило, натомість Динівчани мали ще три рази забивати, але з вигідних позицій пробивали у воротаря, поперечену та штангу. Матч близився до свого завершення, але під час атаки Боян у свому штрафному рукою зіграв футболіст Динівців і суддя вказав на точку. Вердикт вдало виконав Нікифоряк Г. – 1:1. Так і завершився основний час матчу. Так як по регламенту додаткового часу у СуперКубку не передбачено то на команди очікувала серія післяматчевих пенальті.

Перший же удар Динівчан був пробитий невдало – м’яч потрапив у стійку воріт, після цього обидві команди були влучні, але на останньому ударі схибив гравець Боян – пробив повз ворота.
Почалася гра на вибивання, в якій вдалішими були Бояни, пробиваючи восьмий пенальті гравець Динівчан влучив у воротаря, а гравець Боян був точним і не схибив!

Таким чином ФК “Бояни-Припруття” стають володарями СуперКубку району-2019 і оформлюють дубль, завоювавши золоті медалі Чемпіонату району!

Відео з матчу ФК «Бояни-Припруття» – ФК «Динівці» дивіться у розділі “соціальні мережі – YouTube“, фото з матчу дивіться на нашій сторінці в соціальній мережі “Instagram” – instagram.com/ffnov.cv.ua/