21 тур – 11.03.2018р:
10:00 – ФК “Динівці” – ФК “Мамалига” – +:-
10:45 – ФК “Рідківці” – ФК “Стальнівці” (юнаки) – 2:3
11:30 – ФК “Балківці” – ФК “Драниця” – 0:8
12:15 – ФК “Тарасівці” – ФК “Зелений Гай-2” – +:-
13:00 – ФК “Зелений Гай” – ФК “Маршинці” – 1:3
13:45 – ФК “Слобода” – ФК “Стальнівці” – 2:4
14:30 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – 6:4
15:15 – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – 0:1
16:00 – ФК “Малинівка” – ФК “Рокитне” – 3:6
16:45 – ФК “Магала” – ФК “Котелеве” – 0:0
17:30 – ФК “Топорівці” – ФК “Новоселиця-2017” – 2:1

20 тур – 10.03.2018р:
10:00 – ФК “Мамалига” – ФК “Зелений Гай” – -:+
10:45 – ФК “Балківці” – ФК “Тарасівці” – 3:4
11:30 – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – ФК “Бояни-Припруття” – 3:2
12:15 – ФК “Стальнівці” – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – 1:1
13:00 – ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Магала” – 0:1
13:45 – ФК “Рокитне” – ФК “Динівці” – 5:1
14:30 – ФК “Маршинці” – ФК “Рідківці” – 5:0
15:15 – ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Топорівці” – 2:7
16:00 – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – ФК “Драниця” -0:11
16:45 – ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Малинівка” – 2:5
17:30 – ФК “Слобода” – ФК “Котелеве” – 0:2

19 тур – 09.03.2018р:
10:00 – ФК “Рідківці” – ФК “Мамалига” – +:-
10:45 – ФК “Малинівка” – ФК “Балківці” – 11:1
11:30 – ФК “Зелений Гай” – ФК “Рокитне” – 0:2
12:15 – ФК “Слобода” – ФК “Новоселиця-2017” – 2:4
13:00 – ФК “Магала” – ФК “Стальнівці” (юнаки) – 3:1
13:45 – ФК “Топорівці” – ФК “Маршинці” – 2:1
14:30 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Стальнівці” – 0:7
15:15 – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – 2:4
16:00 – ФК “Динівці” – ФК “Зелений Гай-2” – +:-
16:45 – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – ФК “Котелеве” – +:-
17:30 – ФК “Тарасівці” – ФК “Драниця” – 1:3

18 тур – 25.02.2018р:
10:00 – ФК “Мамалига” – ФК “Топорівці” – -:+
10:45 – ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Слобода” – 3:4
11:30 – ФК “Стальнівці” – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – 10:0
12:15 – ФК “Маршинці” – ФК “Магала” – 0:2
13:00 – ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – 4:0
13:45 – ФК “Котелеве” – ФК “Бояни-Припруття” – 2:5
14:30 – ФК “Драниця” – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – 1:1
15:15 – ФК “Рокитне” – ФК “Рідківці” – 3:2
16:00 – ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Зелений Гай” – 2:5
16:45 – ФК “Тарасівці” – ФК “Малинівка” – 2:5
17:30 – ФК “Балківці” – ФК “Динівці” – 1:4

17 тур – 24.02.2018р:
10:00 – ФК “Магала” – ФК “Мамалига” – +:-
10:45 – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – ФК “Котелеве” – 1:5
11:30 – ФК “Слобода” – ФК “Маршинці” – 3:4
12:15 – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – ФК “Стальнівці” (юнаки) – 6:3
13:00 – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – ФК “Стальнівці” – 1:2
13:45 – ФК “Топорівці” – ФК “Рокитне” – 2:2
14:30 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Новоселиця-2017” – 0:3
15:15 – ФК “Зелений Гай” – ФК “Балківці” – 10:1
16:00 – ФК “Рідківці” – ФК “Зелений Гай-2” – 8:3
16:45 – ФК “Динівці” – ФК “Тарасівці” – 2:2
17:30 – ФК “Малинівка” – ФК “Драниця” – 3:1

16 тур – 18.02.2018р:
10:00 – ФК “Мамалига” – ФК “Слобода” – -:+
10:45 – ФК “Котелеве” – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – 1:1
11:30 – ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – 5:2
12:15 – ФК “Балківці” – ФК “Рідківці” – 2:2
13:00 – ФК “Динівці” – ФК “Малинівка” – 0:2
13:45 – ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Топорівці” – 0:1
14:30 – ФК “Рокитне” – ФК “Магала” – 2:0
15:15 – ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Бояни-Припруття” – 3:5
16:00 – ФК “Тарасівці” – ФК “Зелений Гай” – 3:2
16:45 – ФК “Драниця” – ФК “Стальнівці” – 2:2
17:30 – ФК “Маршинці” – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – 0:0

15 тур – 17.02.2018р:
10:00 – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – ФК “Мамалига” – +:-
10:45 – ФК “Топорівці” – ФК “Балківці” – 3:1
11:30 – ФК “Стальнівці” – ФК “Котелеве” – 5:3
12:15 – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – ФК “Стальнівці” (юнаки) – 0:3
13:00 – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – ФК “Новоселиця-2017” – 0:1
13:45 – ФК “Слобода” – ФК “Рокитне” – 1:4
14:30 – ФК “Зелений Гай” – ФК “Малинівка” – 2:2
15:15 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Маршинці” – 1:3
16:00 – ФК “Рідківці” – ФК “Тарасівці” – 1:4
16:45 – ФК “Динівці” – ФК “Драниця” – 2:3
17:30 – ФК “Магала” – ФК “Зелений Гай-2” – 9:4

14 тур – 04.02.2018р:
10:00 – ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Стальнівці” – 1:3
10:45 – ФК “Драниця” – ФК “Котелеве” – -:+
11:30 – ФК “Тарасівці” – ФК “Топорівці” – 2:5
12:15 – ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – 3:4
13:00 – ФК “Маршинці” – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – 8:2
13:45 – ФК “Мамалига” – ФК “Бояни-Припруття” – -:+
14:30 – ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Слобода” – 4:0
15:15 – ФК “Балківці” – ФК “Магала” – 3:5
16:00 – ФК “Малинівка” – ФК “Рідківці” – +:-
16:45 – ФК “Динівці” – ФК “Зелений Гай” – 1:0
17:30 – ФК “Рокитне” – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – 0:2

13 тур – 03.02.2018р:
10:00 – ФК “Магала” – ФК “Тарасівці” – 1:1
10:45 – ФК “Котелеве” – ФК “Новоселиця-2017” – 2:3
11:30 – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – ФК “Зелений Гай-2” – 2:1
12:15 – ФК “Топорівці” – ФК “Малинівка” – 5:1
13:00 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Рокитне” – 2:3
13:45 – ФК “Стальнівці” – ФК “Стальнівці” (юнаки) – 7:1
14:30 – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – ФК “Маршинці” – 3:2
15:15 – ФК “Слобода” – ФК “Балківці” – 3:1
16:00 – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – ФК “Мамалига” – 2:3
16:45 – ФК “Рідківці” – ФК “Динівці” – 3:4
17:30 – ФК “Зелений Гай” – ФК “Драниця” – 1:0

12 тур – 28.01.2018р:
10:00 – ФК “Динівці” – ФК “Топорівці” – 0:2
10:45 – ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Котелеве” – 0:3
11:30 – ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Бояни-Припруття” – 2:4
12:15 – ФК “Балківці” – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – 2:5
13:00 – ФК “Малинівка” – ФК “Магала” – 1:2
13:45 – ФК “Зелений Гай-1” – ФК “Рідківці” – 2:1
14:30 – ФК “Драниця” – ФК “Новоселиця-2017” – 1:2
15:15 – ФК “Тарасівці” – ФК “Слобода” – 2:5
16:00 – ФК “Мамалига” – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – 0:2
16:45 – ФК “Рокитне” – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – +:-
17:30 – ФК “Маршинці” – ФК “Стальнівці” – 2:2

11 тур – 27.01.2018р:
10:00 – ФК “Рідківці” – ФК “Драниця” – +:-
10:45 – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – ФК “Зелений Гай-2” – 4:4
11:30 – ФК “Топорівці” – ФК “Зелений Гай” – 2:1
12:15 – ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Стальнівці” (юнаки) – 6:1
13:00 – ФК “Динівці” – ФК “Магала” – 1:5
13:45 – ФК “Котелеве” – ФК “Маршинці” – 1:4
14:30 – ФК “Стальнівці” – ФК “Мамалига” – 3:2
15:15 – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – ФК “Тарасівці” – 3:2
16:00 – ФК “Слобода” – ФК “Малинівка” – 2:3
16:45 – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – ФК “Рокитне” – 0:8
17:30 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Балківці” – 5:1

10 тур – 21.01.2018р:
10:00 – ФК “Мамалига” – ФК “Котелеве” – 0:3
10:45 – ФК “Балківці” – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – 2:0
11:30 – ФК “Зелений Гай-2” – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – 1:2
12:15 – ФК “Маршинці” – ФК “Новоселиця-2017” – 3:2
13:00 – ФК “Рокитне” – ФК “Стальнівці” – 1:1
13:45 – ФК “Тарасівці” – ФК “Бояни-Припруття” – 2:8
14:30 – ФК “Малинівка” – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – 0:1
15:15 – ФК “Динівці” – ФК “Слобода” – 4:0
16:00 – ФК “Зелений Гай” – ФК “Магала” – 3:1
16:45 – ФК “Драниця” – ФК “Стальнівці” (юнаки) – 3:1
17:30 – ФК “Рідківці” – ФК “Топорівці” – 2:5

9 тур – 20.01.2018р:
10:00 – ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Маршинці” – 2:8
10:45 – ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Мамалига” – 3:0
11:30 – ФК “Котелеве” – ФК “Рокитне” – 1:2
12:15 – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – ФК “Тарасівці” – 0:4
13:00 – ФК “Стальнівці” – ФК “Зелений Гай-2” – 2:0
13:45 – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – ФК “Балківці” – 2:2
14:30 – ФК “Магала” – ФК “Рідківці” – 7:2
15:15 – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – ФК “Динівці” – 0:1
16:00 – ФК “Слобода” – ФК “Зелений Гай” – -:+
16:45 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Малинівка” – 1:3
17:30 – ФК “Топорівці” – ФК “Драниця” – 3:2

8 тур – 24.12.2017р:
10:00 – ФК “Мамалига” – ФК “Стальнівці” (юнаки) – 7:1
10:45 – ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Котелеве” – 0:0
11:30 – ФК “Балківці” – ФК “Стальнівці” – 1:6
12:15 – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – ФК “Малинівка” – 0:14
13:00 – ФК “Зелений Гай” – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – 0:2
13:45 – ФК “Рідківці” – ФК “Слобода” – 2:0
14:30 – ФК “Тарасівці” – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – -:+
15:15 – ФК “Динівці” – ФК “Бояни-Припруття” – 3:3
16:00 – ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Рокитне” – 1:2
16:45 – ФК “Топорівці” – ФК “Магала” – 3:1
17:30 – ФК “Маршинці” – ФК “Драниця” – 2:2

7 тур – 23.12.2017р:
10:00 – ФК “Мамалига” – ФК “Маршинці” – 3:4
10:45 – ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Рокитне” – 0:12
11:30 – ФК “Рідківці” – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – 0:2
12:15 – ФК “Котелеве” – ФК “Балківці” – 3:2
13:00 – ФК “Слобода” – ФК “Топорівці” – 1:4
13:45 – ФК “Стальнівці” – ФК “Тарасівці” – 9:3
14:30 – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – ФК “Динівці” – 0:7
15:15 – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – ФК “Малинівка” – 1:2
16:00 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Зелений Гай” – 6:1
16:45 – ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Зелений Гай-2” – 3:1
17:30 – ФК “Магала” – ФК “Драниця” – 0:3

6 тур – 17.12.2017р:
10:00 – ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Стальнівці” (юнаки) – 5:0
10:45 – ФК “Балківці” – ФК “Новоселиця-2017” – 3:7
11:30 – ФК “Тарасівці” – ФК “Котелеве” – 2:7
12:15 – ФК “Малинівка” – ФК “Стальнівці” – 0:0
13:00 – ФК “Зелений Гай” – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – 5:2
13:45 – ФК “Динівці” – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – 0:3
14:30 – ФК “Драниця” – ФК “Мамалига” – 1:0
15:15 – ФК “Топорівці” – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – 4:1
16:00 – ФК “Рідківці” – ФК “Бояни-Припруття” – 2:5
16:45 – ФК “Магала” – ФК “Слобода” – 1:1
17:30 – ФК “Маршинці” – ФК “Рокитне” – 2:3

5 тур – 16.12.2017р:
10:00 – ФК “Мамалига” – ФК “Рокитне” – 1:3
10:45 – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – ФК “Рідківці” – 0:8
11:30 – ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Тарасівці” – 8:4
12:15 – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – ФК “Магала” – 0:0
13:00 – ФК “Стальнівці” – ФК “Динівці” – 0:1
13:45 – ФК “Котелеве” – ФК “Малинівка” – 1:2
14:30 – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – ФК “Зелений Гай” – 1:1
15:15 – ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Балківці” – 4:3
16:00 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Топорівці” – 1:0
16:45 – ФК “Слобода” – ФК “Драниця” – 1:4
17:30 – ФК “Маршинці” – ФК “Зелений Гай-2” – 3:2

4 тур – 10.12.2017р:
10:00 – ФК “Балківці” – ФК “Маршинці” – 0:4
10:45 – ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Мамалига” – 0:2
11:30 – ФК “Тарасівці” – ФК “Стальнівці” (юнаки) – 4:4
12:15 – ФК “Малинівка” – ФК “Новоселиця-2017” – 0:1
13:00 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Магала” – 3:1
13:45 – ФК “Динівці” – ФК “Котелево” – 4:5
14:30 – ФК “Зелений Гай-1” – ФК “Стальнівці” – 3:2
15:15 – ФК “Рідківці” – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – 1:4
16:00 – ФК “Слобода” – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – 1:5
16:45 – ФК “Драниця” – ФК “Рокитне” – 1:2
17:30 – ФК “Топорівці” – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – 11:2

3 тур – 09.12.2017р:
10:00 – ФК “Рокитне” – ФК “Зелений Гай-2” – 2:1
10:45 – ФК “Мамалига” – ФК “Балківці” – 5:1
11:30 – ФК “Маршинці” – ФК “Тарасівці” – 7:1
12:15 – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – ФК “Драниця” – 2:1
13:00 – ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Динівці” – 2:0
13:45 – ФК “Котелево” – ФК “Зелений Гай-1” – 2:2
14:30 – ФК “Стальнівці” – ФК “Рідківці” – 4:1
15:15 – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – ФК “Магала” – 1:5
16:00 – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – ФК “Топорівці” – 2:6
16:45 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Слобода” – 5:2
17:30 – ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Малинівка” – 1:10

2 тур – 03.12.2017р:
10:00 – ФК “Тарасівці” – ФК “Мамалига” – 1:2
10:45 – ФК “Малинівка” – ФК “Маршинці” – 2:3
11:30 – ФК “Динівці” – ФК “Стальнівці” (юнаки) – 4:0
12:15 – ФК “Зелений гай-1” – ФК “Новоселиця-2017” – 1:3
13:00 – ФК “Рідківці” – ФК “Котелеве” – 1:4
13:45 – ФК “Топорівці” – ФК “Стальнівці” – 8:0
14:30 – ФК “Балківці” – ФК “Рокитне” – 0:11
15:15 – ФК “Магала” – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – 0:2
16:00 – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – ФК “Бояни-Припруття” – 1:1
16:45 – ФК “Слобода” – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – 6:0
17:30 – ФК “Зелений гай-2” – ФК “Драниця” – 2:3

1-й тур – 02.12.2017р:
10:00 – ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Балківці” – 4:0
10:45 – ФК “Мамалига” – ФК “Малинівка” – 1:4
11:30 – ФК “Маршинці” – ФК “Динівці” – 2:4
12:15 – ФК “Стальнівці” – ФК “Магала” – 5:0
13:00 – ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Рідківці” – 4:1
13:45 – ФК “Рокитне” – ФК “Тарасівці” – 7:0
14:30 – ФК “Котелеве” – ФК “Топорівці” – 0:6
15:15 – ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Зелений Гай-1” – 0:4
16:00 – ФК “ШК.ВАЛ” (Чорнівка) – ФК “Слобода” – 1:1
16:45 – ФК “Новоселиця-2017” (юнаки) – ФК “Золотий Колос” (Строїнці) – 0:5
17:30 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Драниця” – 4:0