Категорія: Чемпіонат з міні-футболу 2018-2019рр

Нагородження переможців Зимового чемпіонату з міні-футболу 2018-2019рр!

23.03.2019 року відбулося нагородження футболістів та команд, котрі завоювали призові місця у Зимовому Чемпіонаті з міні футболу сезону 2018-2019рр. Нагородження проводили голова РФОК “Колос” – Кіріл Георгій Васильович, голова Новоселицької Федерації футболу – Фока Іван Іванович та голова ДЮСШ – Гушила Троян Васильович.
У першу чергу відзначили Кубком та грамотою голову села Маршинці – Нікітовича Георгія Івановича за гостинність та допомогу в організації Зимового Чемпіонату з міні-футболу.
Відзначили також Кубком президента ФК “Бояни-Припруття” – Няйку Сергія Мірчовича за значний внесок у розвиток футболу у Новоселицькому районі.
Також не забули про наших суддів – Бурдужука Олександра та Івана Ткача, незмінного лікаря Чемпіонату – Колядича Олега.
Нагородили кращих гравців Чемпіонату:
  • Кращий воротар – Статнік Єдуард (СК “Врестлер Бойз” Рокитне)
  • Кращий захисник – Помпуш Андрій (ФК “Бояни-Припруття)
  • Кращий півзахисник – Нікіфоряк Василь (ФК “Бояни-Припруття”)
  • Кращий нападник – Ілащук Василь (ФК “Топорівці”)
  • Кращий молодий гравець – Іоніцой Станіслав (ФК “Драниця”)
І також нагородили перші три команди Чемпіонату:
  1. ФК “Бояни-Припруття”
  2. СК “Врестлер Бойз” (Рокитне)
  3. ФК “Топорівці”

      
      

      

      

      

      

  



Результати 25-го туру зимового чемпіонату з міні-футболу

25 тур – 23.03.2019

ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Магала” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
ФК “Селище” – ФК “Котелеве-2” – 11:1
ФК “Маршинці” – ФК “Котелеве” – 3:0 (Неявка Котелеве)
ФК “Строїнці” – ФК “Драниця” – 1:2
ФК “Рокитне” (U-16) – ФК “Зелений Гай” – 0:3 (Неявка Рокитне)
ФК “Стальнівці” – ФК “Стальнівці” (U-16) – 6:3
СК “Врестлер Бойз” – ФК “Зелений Гай-2” – 3:0 (Неявка Зеленого Гаю)
ФК “Слобода” – ФК “Топорівці” – 6:6
ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Малинівка” – 2:4
ФК “Рідківці-2” – ФК “Маршинці” (U-16) – 0:0
ФК “Балківці” – ФК “Тарасівці” – -:-
Вихідний – ФК “Рідківці”



Результати 24-го туру зимового чемпіонату з міні-футболу

24 тур – 17.03.2019

ФК “Селище” – ФК “Зелений Гай” – 1:11
ФК “Строїнці” – ФК “Котелеве-2” – 0:2
ФК “Маршинці” – ФК “Магала” – 2:1
ФК “Слобода” – ФК “Маршинці” (U-16) – 5:3
ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Рідківці” – 3:0 (Неявка Рідківців)
ФК “Рокитне” (U-16) – ФК “Динівці” – 0:7
ФК “Рокитне” – ФК “Малинівка” – 3:2
ФК “Стальнівці” – ФК “Драниця” – 1:1
СК “Врестлер Бойз” – ФК “Топорівці” – 5:3
ФК “Рокитне” – ФК “Динівці” – 3:0 (матч 25-го туру)
ФК “Тарасівці” – ФК “Котелеве” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Зелений Гай-2” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
ФК “Балківці” – ФК “Стальнівці” (U-16) – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
Вихідний – ФК “Рідківці-2”



Результати 23-го туру зимового чемпіонату з міні-футболу

23 тур – 16.03.2019

ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Топорівці” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
ФК “Строїнці” – ФК “Зелений Гай” – 3:0
ФК “Маршинці” – ФК “Зелений Гай-2” – 3:0
ФК “Селище” – ФК “Динівці” – 2:3
ФК “Рокитне” (U-16) – ФК “Малинівка” – 1:9
ФК “Слобода” – ФК “Рідківці-2” – 4:1
ФК “Стальнівці” – ФК “Котелеве-2” – 7:3
ФК “Стальнівці” (U-16) – ФК “Котелеве” – 4:4
СК “Врестлер Бойз” – ФК “Маршинці” (U-16) – 3:0 (Неявка Маршинців)
ФК “Рокитне” – ФК “Рідківці” – 2:3
ФК “Тарасівці” – ФК “Магала” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
ФК “Балківці” – ФК “Драниця” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
Вихідний – ФК “Бояни-Припруття”



Результати 22-го туру зимового чемпіонату з міні-футболу

22 тур – 10.03.2019

ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Маршинці” (U-16) – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
ФК “Тарасівці” – ФК “Зелений Гай-2” – 0:3 (Неявка Тарасівців)
ФК “Селище” – ФК “Малинівка” – 1:3
ФК “Строїнці” – ФК “Динівці” – 2:3
ФК “Драниця” – ФК “Котелеве” – 4:1
ФК “Стальнівці” (U-16) – ФК “Магала” – 2:3
ФК “Стальнівці” – ФК “Зелений Гай” – 2:0
ФК “Рокитне” (U-16) – ФК “Рідківці” – 0:3 (Неявка Рокитне)
ФК “Рокитне” – ФК “Бояни-Припруття” – 0:7
СК “Врестлер Бойз” – ФК “Рідківці-2” – 9:0
ФК “Маршинці” – ФК “Топорівці” – 2:2
ФК “Балківці” – ФК “Котелеве-2” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
Вихідний – ФК “Слобода”



Результати 21-го туру зимового чемпіонату з міні-футболу

21 тур – 09.03.2019

ФК “Маршинці” – ФК “Маршинці” (U-16) – 5:2
ФК “Котелеве” – ФК “Котелеве-2” – 10:1
ФК “Строїнці” – ФК “Малинівка” – 2:7
ФК “Рокитне” (U-16) – ФК “Бояни-Припруття” – 0:11
ФК “Селище” – ФК “Рідківці” – 1:5
ФК “Стальнівці” (U-16) – ФК “Зелений Гай-2” – 3:2
ФК “Стальнівці” – ФК “Динівці” – 3:1
ФК “Драниця” – ФК “Магала” – 3:0 (Неявка Магали)
СК “Врестлер Бойз” – ФК “Слобода” – 5:0
ФК “Тарасівці” – ФК “Топорівці” – 2:6
ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Рідківці-2” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
ФК “Балківці” – ФК “Зелений Гай” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
Вихідний – ФК “Рокитне”



Результати 20-го туру зимового чемпіонату з міні-футболу


20 тур – 03.03.2019

ФК “Балківці” – ФК “Динівці” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
ФК “Тарасівці” – ФК “Маршинці” (U-16) – 9:3
ФК “Стальнівці” – ФК “Малинівка” – 3:6
ФК “Котелеве-2” – ФК “Магала” – 2:2
ФК “Котелеве” – ФК “Зелений Гай” – 2:0
ФК “Драниця” – ФК “Зелений Гай-2” – 4:1
ФК “Рокитне” (U-16) – ФК “Рокитне” – 2:4
ФК “Маршинці” – ФК “Рідківці-2” – 7:1
ФК “Строїнці” – ФК “Рідківці” – 1:3
ФК “Селище” – ФК “Бояни-Припруття” – 2:4
ФК “Стальнівці” (U-16) – ФК “Топорівці” – 4:7
ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Слобода” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
Вихідний – СК “Врестлер Бойз”



Результати 19-го туру зимового чемпіонату з міні-футболу

19 тур – 02.03.2019

ФК “Котелеве-2” – ФК “Зелений Гай-2” – 1:2
ФК “Магала” – ФК “Зелений Гай” – 1:2
ФК “Котелеве” – ФК “Динівці” – 4:2
ФК “Стальнівці” (U-16) – ФК “Маршинці” (U-16) – 7:2
ФК “Стальнівці” – ФК “Рідківці” – 0:2
ФК “Маршинці” – ФК “Слобода” – 0:3
ФК “Строїнці” – ФК “Бояни-Припруття” – 1:5
ФК “Тарасівці” – ФК “Рідківці-2” – 2:2
ФК “Драниця” – ФК “Топорівці” – 1:5
ФК “Селище” – ФК “Рокитне” – 2:1
ФК “Балківці” – ФК “Малинівка” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
ФК “Новоселиця-2017” – СК “Врестлер Бойз” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
Вихідний – ФК “Рокитне” (U-16)



Результати 18-го туру зимового чемпіонату з міні-футболу

18 тур – 24.02.2019

ФК “Балківці” – ФК “Рідківці” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
ФК “Зелений Гай” – ФК “Зелений Гай-2” – 7:5
ФК “Слобода” – ФК “Тарасівці” – 2:1
ФК “Котелеве” – ФК “Малинівка” – 1:1
ФК “Стальнівці” (U-16) – ФК “Рідківці-2” – 2:1
ФК “Драниця” – ФК “Маршинці” (U-16) – 2:0
ФК “Селище” – ФК “Рокитне” (U-16) – 7:3
ФК “Магала” – ФК “Динівці” – 1:4
ФК “Стальнівці” – ФК “Бояни-Припруття” – 3:4
ФК “Котелеве-2” – ФК “Топорівці” – 0:7
ФК “Маршинці” – СК “Врестлер Бойз” – 0:5
ФК “Строїнці” – ФК “Рокитне” – 1:1
Вихідний – ФК “Новоселиця-2017”



Результати 17-го туру зимового чемпіонату з міні-футболу


17 ТУР – 23.02.2019:

ФК “ДРАНИЦЯ” – ФК “РІДКІВЦІ-2” – 9:1
ФК “СТРОЇНЦІ” – ФК “РОКИТНЕ” (U-16) – 4:1
ФК “МАРШИНЦІ” – ФК “НОВОСЕЛИЦЯ-2017” – 3:0 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
ФК “КОТЕЛЕВЕ” – ФК “РІДКІВЦІ” – 2:4
ФК “КОТЕЛЕВЕ-2” – ФК “МАРШИНЦІ” (U-16) – 1:7
ФК “МАЛИНІВКА” – ФК “МАГАЛА” – 1:1
ФК “СТАЛЬНІВЦІ” (U-16) – ФК “СЛОБОДА” – 3:4
ФК “ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ-2” – ФК “ДИНІВЦІ” – 1:4
ФК “ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ” – ФК “ТОПОРІВЦІ” – 1:5
ФК “ТАРАСІВЦІ” – СК “ВРЕСТЛЕР БОЙЗ” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
ФК “СТАЛЬНІВЦІ” – ФК “РОКИТНЕ” – 3:0
ФК “БАЛКІВЦІ” – ФК “БОЯНИ-ПРИПРУТТЯ” – 0:3 (ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА)
ВИХІДНИЙ – ФК “СЕЛИЩЕ”