Ліга Чемпіонів Чернівецької області (календар ігор)

Група   Дата      Час стадіон Матч   Рахунок
I тур 
«А» 18.07 18.00 Мальва «Біла-Урожай» – ФК «Банилів» 3:4
«В» 18.07 18.00 В. Кучурів «Зарінок-Дрім-Тім» – ФК «Тереблече» 1:1 
«С» 18.07 18.00 Н. Станівці «Н.Станівці» – ФК «Рукшин» 2:4 
«D» 18.07 18.00 Ст. Вовчинець ФК «Ст.Вовчинець» – ФК «Магала» 0:0 
II тур
«А» 25.07 18.00 Волока ФК «Волока» – «Біла-Урожай» 7:1 
«В» 25.07 18.00 Бояни ФК «Бояни» – «Зарінок-Дрім-Тім» 3:3
«С» 25.07 18.00 Купка «Купка» – «Н.Станівці» 1:4
«D» 25.07 18.00 Розтоки ФК «Розтоки» – ФК «Ст.Вовчинець» -:+
III тур  
«А» 01.08 18.00 Банилів ФК «Банилів» – ФК «Волока» 1:1
«В» 01.08 18.00 Тереблече ФК «Тереблече» – ФК «Бояни» 3:2 
«С» 01.08 18.00 Хотин ФК «Рукшин» – «Купка» 5:2
«D» 01.08 18.00 Магала ФК «Магала» – ФК «Розтоки» +:- 
IV тур
«А» 08.08 18.00 Банилів ФК «Банилів» – «Біла-Урожай» 1:6
«В» 08.08 18.00 Тереблече ФК «Тереблече» – «Зарінок-Дрім-Тім» 4:0 
«С» 08.08 18.00 Хотин ФК «Рукшин» – «Н.Станівці» 5:0 
«D» 08.08 18.00 Магала ФК «Магала» – ФК «Ст.Вовчинець» 4:0 
V тур 
«А» 15.08 18.00 Біла «Біла-Урожай» – ФК «Волока» 2:1 
«В» 15.08 18.00 В. Кучурів «Зарінок-Дрім-Тім» – ФК «Бояни» 2:5 
«С» 15.08 18.00 Н. Станівці «Н.Станівці» – «Купка» 1:3
«D» 15.08 18.00 Ст. Вовчинець ФК «Ст.Вовчинець» – ФК «Розтоки» +:-
VI тур
«А» 22.08 18.00 Волока ФК «Волока» – ФК «Банилів» +:- 
«В» 22.08 18.00 Бояни ФК «Бояни» – ФК «Тереблече» 5:5 
«С» 22.08 18.00 Купка «Купка» – ФК «Рукшин» 3:3 
«D» 22.08 18.00 Розтоки ФК «Розтоки» – ФК «Магала» -:+ 
1/4 фіналу (перші матчі)  
1. 29.08 18.00 Волока ФК “Волока” – «Купка» 10:0 (матч зупинено на 76хв.) 
2. 29.08 18.00 Тереблече ФК «Тереблече» – ФК «Ст.Вовчинець» 3:2 
3. 29.08 18.00 Хотин ФК «Рукшин» – «Біла-Урожай» 1:1 
4. 29.08 18.00 Магала ФК «Магала» – ФК «Бояни» 2:2 
1/4 фіналу (матчі-відповіді)
5. 05.09 17.00 Купка «Купка» – ФК “Волока”  -:+
6. 05.09 17.00 Ст. Вовчинець ФК «Ст.Вовчинець» – ФК «Тереблече» 3:1 (матч зупинений у другому таймі) 
7. 06.09 17.00 Біла «Біла-Урожай» – ФК «Рукшин» 1:3 
8. 05.09 17.00 Бояни ФК «Бояни» – ФК «Магала» 1:1
1/2  фіналу (перші матчі) 
9. 12.09 17.00 Волока ФК “Волока”ФК «Ст.Вовчинець» 0:0 
10. 12.09 17.00 Хотин ФК «Рукшин»ФК «Бояни» 1:3 
1/2  фіналу (матчі-відповіді)
11. 19.09 16.00 Ст. Вовчинець ФК «Ст.Вовчинець»ФК “Волока” 0:1 
12. 19.09 16.00 Бояни ФК «Бояни»ФК «Рукшин» 2:0
Фінал
13. 06.10 13:00 Буковина ФК “Бояни” – ФК “Волока”  1:2