Календар ігор Чемпіонату району-2019

ЗАВАНТАЖИТИ КАЛЕНДАР ІГОР (2-ГЕ КОЛО) (НАТИСНУТИ)



2-Ге коло

12 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
67 27.07 18:30 с. Малинівка ФК «Малинівка» – ФК «Чорнівка» 2:0
68 28.07 11:00 с. Цурень ФК «Цурень» – ФК «Рідківці» 6:1
69 28.07 18:30 с. Рокитне ФК «Рокитне» – ФК «Ванчиківці-Тарасівці» 2:0
70 28.07 11:00 с. Бояни ФК «Бояни-Припруття» – ФК «Зелений Гай» 5:1
71 28.07 11:00 м. Новоселиця ФК «Маршинці» – ФК «Балківці-Подвірне» 2:3
72 27.07 19:00 с. Стальнівці ФК «Стальнівці» – ФК «Динівці» 3:3

13 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
73 09.08 18:00 с. Рідківці ФК «Рідківці» – ФК «Чорнівка» 1:0
74 04.08 11:00 с. Ванчиківці ФК «Ванчиківці-Тарасівці» – ФК «Цурень» 0:1
75 06.08 18:00 с. Зелений Гай ФК «Зелений Гай» – ФК «Рокитне» 0:2
76 03.08 18:30 с. Балківці ФК «Балківці-Подвірне» – ФК «Бояни-Припруття» 3:3
77 03.08 18:30 с. Динівці ФК «Динівці» – ФК «Маршинці» 3:1
78 04.08 11:00 с. Стальнівці ФК «Стальнівці» – ФК «Малинівка» 0:6

14 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
79 11.08 11:00 с. Топорівці ФК «Чорнівка» – ФК «Ванчиківці-Тарасівці» 3:2
80 11.08 11:00 с. Цурень ФК «Цурень» – ФК «Зелений Гай» 1:3
81 09.08 18:30 с. Рокитне ФК «Рокитне» – ФК «Балківці-Подвірне» 7:1
82 09.08 18:30 с. Динівці ФК «Динівці» – ФК «Бояни-Припруття» 0:2
83 11.08 11:30 с. Стальнівці ФК «Стальнівці» – ФК «Маршинці» 1:1
84 11.08 11:00 с. Малинівка ФК «Малинівка» – ФК «Рідківці» 4:0

15 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
85 18.08 11:00 с. Зелений Гай ФК «Зелений Гай» – ФК «Чорнівка» 2:2
86 18.08 11:00 с. Ванчиківці ФК «Ванчиківці-Тарасівці» – ФК «Рідківці» 6:0
87 18.08 11:00 с. Балківці ФК «Балківці-Подвірне» – ФК «Цурень» 1:2
88 17.08 18:30 с. Динівці ФК «Динівці» – ФК «Рокитне» 3:1
89 17.08 18:30 с. Стальнівці ФК «Стальнівці» – ФК «Бояни-Припруття» 1:3
90 18.08 11:00 с. Маршинці ФК «Маршинці» – ФК «Малинівка» 2:4

16 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
91 25.08 11:00 с. Чорнівка ФК «Чорнівка» – ФК «Балківці-Подвірне» 3:1
92 25.08 11:00 с. Рідківці ФК «Рідківці» – ФК «Зелений Гай» 1:3
93 24.08 17:00 с. Динівці ФК «Динівці» – ФК «Цурень» 7:0
94 28.08 17:00 с. Стальнівці ФК «Стальнівці» – ФК «Рокитне» 4:1
95 25.08 11:00 с. Бояни ФК «Бояни-Припруття» – ФК «Маршинці» 4:3
96 25.08 11:00 с. Малинівка ФК «Малинівка» – ФК «Ванчиківці-Тарасівці» 3:0 (ТП)

17 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
97 01.09 11:00 с. Динівці ФК «Динівці» – ФК «Чорнівка» 6:1
98 01.09 11:00 с. Балківці ФК «Балківці-Подвірне» – ФК «Рідківці» 1:0
99 31.08 18:00 с. Зелений Гай ФК «Зелений Гай» – ФК «Ванчиківці-Тарасівці» 3:0
100 01.09 11:00 с. Стальнівці ФК «Стальнівці» – ФК «Цурень» 1:2
101 03.09 18:00 с. Маршинці ФК «Маршинці» – ФК «Рокитне» 0:3
102 01.09 10:00 с. Бояни ФК «Бояни-Припруття» – ФК «Малинівка» 1:0

18 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
103 04.09 18:00 с. Стальнівці ФК «Стальнівці» – ФК «Чорнівка» 1:2
104 08.09 11:00 с. Динівці ФК «Динівці» – ФК «Рідківці» 4:0
105 08.09 11:00 с. Ванчиківці ФК «Ванчиківці-Тарасівці» – ФК «Балківці-Подвірне» 1:1
106 08.09 11:00 с. Цурень ФК «Цурень» – ФК «Маршинці» 2:2
107 12.09 17:30 с. Рокитне ФК «Рокитне» – ФК «Бояни-Припруття» 3:3
108 08.09 11:00 с. Малинівка ФК «Малинівка» – ФК «Зелений Гай» 2:0

19 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
109 24.09 17:00 с. Маршинці ФК «Маршинці» – ФК «Чорнівка» 3:1
110 22.09 10:30 с. Стальнівці ФК «Стальнівці» – ФК «Рідківці» 6:1
111 с. Динівці ФК «Динівці» – ФК «Ванчиківці-Тарасівці» 3:0 (ТП)
112 22.09 11:00 с. Зелений Гай ФК «Зелений Гай» – ФК «Балківці-Подвірне» 1:0
113 21.09 11:30 с. Бояни ФК «Бояни-Припруття» – ФК «Цурень» 3:0
114 22.09 13:30 с. Рокитне ФК «Рокитне» – ФК «Малинівка» 1:0

20 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
115 28.09 17:00 с. Чорнівка ФК «Чорнівка» – ФК «Бояни-Припруття» 1:4
116 29.09 11:30 с. Рідківці ФК «Рідківці» – ФК «Маршинці» 0:1
117 с. Стальнівці ФК «Стальнівці» – ФК «Ванчиківці-Тарасівці» 3:0 (ТП)
118 29.09 11:30 с. Зелений Гай ФК «Зелений Гай» – ФК «Динівці» 2:3
119 28.09 17:00 с. Цурень ФК «Цурень» – ФК «Рокитне» 1:1
120 с. Малинівка ФК «Малинівка» – ФК «Балківці-Подвірне» 3:0 (ТП)

21 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
121 с. Рокитне ФК «Рокитне» – ФК «Чорнівка» 3:0 (ТП)
122 06.10 11:30 с. Бояни ФК «Бояни-Припруття» – ФК «Рідківці» 5:1
123 с. Маршинці ФК «Маршинці» – ФК «Ванчиківці-Тарасівці» 3:0 (ТП)
124 06.10 11:00 с. Стальнівці ФК «Стальнівці» – ФК «Зелений Гай» 1:1
125 06.10 11:00 с. Динівці ФК «Динівці» – ФК «Балківці-Подвірне» 7:1
126 05.10 17:00 с. Цурень ФК «Цурень» – ФК «Малинівка» 1:3

22 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
127 с. Чорнівка ФК «Чорнівка» – ФК «Цурень» 3:0 (ТП)
128 с. Рідківці ФК «Рідківці» – ФК «Рокитне» 3:0 (ТП)
129 с. Ванчиківці ФК «Ванчиківці-Тарасівці» – ФК «Бояни-Припруття» 3:0 (ТП)
130 13.10 11:00 с. Зелений Гай ФК «Зелений Гай» – ФК «Маршинці» 1:0
131 с. Балківці ФК «Стальнівці» – ФК «Балківці-Подвірне» 3:0 (ТП)
132 13.10 12:00 с. Малинівка ФК «Малинівка» – ФК «Динівці» 2:2





ЗАВАНТАЖИТИ КАЛЕНДАР ІГОР (1-ШЕ КОЛО) (НАТИСНУТИ)



1-ше коло

1 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
1 21.04 11:30 с. Чорнівка ФК «Чорнівка» – ФК «Малинівка» 2:0
2 20.04 17:00 с. Рідківці ФК «Рідківці» – ФК «Цурень» 3:3
3 21.04 16:00 с. Ванчиківці ФК «Ванчиківці-Тарасівці» – ФК «Рокитне» 0:3
4 21.04 11:00 с. Зелений Гай ФК «Зелений Гай» – ФК «Бояни-Припруття» 1:2
5 21.04 11:00 с. Балківці ФК «Балківці-Подвірне» – ФК «Маршинці» 1:2
6 21.04 12:30 с. Динівці ФК «Динівці» – ФК «Стальнівці» 2:2

2 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
7 05.05 11:30 с. Чорнівка ФК «Чорнівка» – ФК «Рідківці» 1:0
8 05.05 15:00 с. Цурень ФК «Цурень» – ФК «Ванчиківці-Тарасівці» 1:1
9 05.05 11:00 с. Рокитне ФК «Рокитне» – ФК «Зелений Гай» 6:2
10 05.05 15:00 с. Бояни ФК «Бояни-Припруття» – ФК «Балківці-Подвірне» 5:1
11 04.05 18:00 м. Новоселиця ФК «Маршинці» – ФК «Динівці» 0:5
12 05.05 15:00 с. Малинівка ФК «Малинівка» – ФК «Стальнівці» 3:3

3 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
13 29.05 18:00 c. Ванчиківці ФК «Ванчиківці-Тарасівці» – ФК «Чорнівка» 3:1
14 12.05 11:00 с. Зелений Гай ФК «Зелений Гай» – ФК «Цурень» 5:2
15 12.05 14:00 с. Балківці ФК «Балківці-Подвірне» – ФК «Рокитне» 1:4
16 12.05 11:00 с. Динівці ФК «Бояни-Припруття» – ФК «Динівці»* 2:0
17 12.05 12:00 м. Новоселиця ФК «Маршинці» – ФК «Стальнівці»* 5:1
18 12.05 11:30 с. Рідківці ФК «Рідківці» – ФК «Малинівка» 0:4

4 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
19 19.05 11:30 с. Чорнівка ФК «Чорнівка» – ФК «Зелений Гай» 1:5
20 19.05 11:30 с. Рідківці ФК «Рідківці» – ФК «Ванчиківці-Тарасівці» 0:3
21 18.05 18:00 с. Цурень ФК «Цурень» – ФК «Балківці-Подвірне» 1:0
22 18.05 18:00 с. Рокитне ФК «Рокитне» – ФК «Динівці» 2:2
23 19.05 12:30 с. Бояни ФК «Бояни-Припруття» – ФК «Стальнівці» 5:1
24 18.05 18:00 с. Малинівка ФК «Малинівка» – ФК «Маршинці» 1:2

5 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
25 25.05 18:00 с. Балківці ФК «Балківці-Подвірне» – ФК «Чорнівка» 2:3
26 26.05 11:30 с. Зелений Гай ФК «Зелений Гай» – ФК «Рідківці» 1:1
27 25.05 18:00 с. Цурень ФК «Цурень» – ФК «Динівці»* 0:2
28 26.05 16:30 с. Рокитне ФК «Рокитне» – ФК «Стальнівці»* 2:1
29 26.05 11:30 м. Новоселиця ФК «Маршинці» – ФК «Бояни-Припруття» 2:1
30 26.05 14:00 с. Строїнці ФК «Ванчиківці-Тарасівці» – ФК «Малинівка» 0:4

6 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
31 02.06 11:30 с. Чорнівка ФК «Чорнівка» – ФК «Динівці» 2:5
32 02.06 11:30 с. Рідківці ФК «Рідківці» – ФК «Балківці-Подвірне» 0:3
33 02.06 15:00 с. Строїнці ФК «Ванчиківці-Тарасівці» – ФК «Зелений Гай» 1:1
34 01.06 18:30 с. Цурень ФК «Цурень» – ФК «Стальнівці» 5:1
35 06.06 18:30 с. Рокитне ФК «Рокитне» – ФК «Маршинці» 1:1
36 02.06 11:00 с. Малинівка ФК «Малинівка» – ФК «Бояни-Припруття» 2:1

7 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
37 09.06 11:30 с. Чорнівка ФК «Чорнівка» – ФК «Стальнівці»* 2:4
38 09.06 11:30 с. Рідківці ФК «Рідківці» – ФК «Динівці»* 0:3
39 09.06 15:00 с. Балківці ФК «Балківці-Подвірне» – ФК «Ванчиківці-Тарасівці» 3:1
40 09.06 12:30 м. Новоселиця ФК «Маршинці» – ФК «Цурень» 2:1
41 09.06 14:00 с. Бояни ФК «Бояни-Припруття» – ФК «Рокитне» 3:2
42 09.06 11:30 с. Зелений Гай ФК «Зелений Гай» – ФК «Малинівка» 0:1

8 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
43 15.06 18:30 с. Чорнівка ФК «Чорнівка» – ФК «Маршинці» 1:1
44 16.06 12:00 с. Рідківці ФК «Рідківці» – ФК «Стальнівці» 0:3
45 15.06 18:30 с. Ванчиківці ФК «Ванчиківці-Тарасівці» – ФК «Динівці» 1:3
46 16.06 11:00 с. Балківці ФК «Балківці-Подвірне» – ФК «Зелений Гай»* 2:2
47 16.06 11:30 с. Цурень ФК «Цурень» – ФК «Бояни-Припруття» 0:3
48 15.06 18:30 с. Малинівка ФК «Малинівка» – ФК «Рокитне» 4:1

9 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
49 22.06 19:00 с. Бояни ФК «Бояни-Припруття» – ФК «Чорнівка» 3:1
50 23.06 16:00 м. Новоселиця ФК «Маршинці» – ФК «Рідківці» 1:2
51 26.06 19:00 с. Стальнівці ФК «Ванчиківці-Тарасівці» – ФК «Стальнівці»* 0:3
52 23.06 11:30 с. Динівці ФК «Динівці» – ФК «Зелений Гай» 2:0
53 22.06 19:00 с. Рокитне ФК «Рокитне» – ФК «Цурень» 2:0
54 22.06 18:30 с. Балківці ФК «Балківці-Подвірне» – ФК «Малинівка» 0:2

10 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
55 29.06 19:00 с. Чорнівка ФК «Чорнівка» – ФК «Рокитне» 2:1
56 30.06 11:30 с. Рідківці ФК «Рідківці» – ФК «Бояни-Припруття» 3:5
57 30.06 11:00 с. Ванчиківці ФК «Ванчиківці-Тарасівці» – ФК «Маршинці» 0:3 (ТП)
58 30.06 11:00 с. Зелений Гай ФК «Зелений Гай» – ФК «Стальнівці» 1:5
59 30.06 11:30 с. Балківці ФК «Балківці-Подвірне» – ФК «Динівці» 0:5
60 30.06 11:00 с. Малинівка ФК «Малинівка» – ФК «Цурень» 2:4

11 тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
61 06.07 19:00 с. Цурень ФК «Цурень» – ФК «Чорнівка» 1:0
62 07.07 18:30 с.Рокитне ФК «Рокитне» – ФК «Рідківці» 3:0
63 06.07 19:00 с.Бояни ФК «Бояни-Припруття» – ФК «Ванчиківці-Тарасівці» 2:0
64 07.07 10:30 м.Новоселиця ФК «Маршинці» – ФК «Зелений Гай» 2:0
65 06.07 18:00 с. Балківці ФК «Балківці-Подвірне» – ФК «Стальнівці»* 2:1
66 06.07 19:00 с. Динівці ФК «Динівці» – ФК «Малинівка» 6:2