Календар ігор та результати матчів

16 тур – 17.02.2019
ФК “Балківці” – ФК “Рокитне” – 0:3 (Технічна поразка)
ФК “Тарасівці” – ФК “Новоселиця-2017” – 3:0
ФК “Строїнці” – ФК “Селище” – 3:1
ФК “Магала” – ФК “Рідківці” – 2:4
ФК “Котелеве” – ФК “Бояни-Припруття” – 4:7
ФК “Котелеве-2” – ФК “Рідківці-2” – 3:2
ФК “Динівці” – ФК “Топорівці” – 4:3
ФК “Стальнівці” (U-16) – СК “Врестлер Бойз” – 1:8
ФК “Драниця” – ФК “Слобода” – 3:1
ФК “Зелений Гай” – ФК “Маршинці” (U-16) – 4:0
ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Малинівка” – 1:8
Вихідний – ФК “Маршинці”

15 тур – 16.02.2019
ФК “Стальнівці” – ФК “Рокитне” (U-16) – 5:0
ФК “Тарасівці” – ФК “Маршинці” – 1:5
ФК “Стальнівці” (U-16) – ФК “Новоселиця-2017” – 3:1
ФК “Стальнівці” – ФК “Селище” – 5:0
ФК “Магала” – ФК “Бояни-Припруття” – 4:5
ФК “Котелеве” – ФК “Рокитне” – 1:2
ФК “Котелеве-2” – ФК “Слобода” – 2:3
ФК “Динівці” – ФК “Маршинці” (U-16) – 5:1
ФК “Драниця” – СК “Врестлер Бойз” – 0:3
ФК “Топорівці” – ФК “Малинівка” – 7:2
ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Рідківці” – 1:6
ФК “Зелений Гай” – ФК “Рідківці-2” – 5:0
ФК “Балківці” – ФК “Рокитне” (U-16) – 0:3 (Технічна перемога)
Вихідний – ФК “Строїнці”

14 тур – 10.02.2019
ФК “Зелений Гай” – ФК “Слобода” – 3:2
ФК “Стальнівці” (U-16) – ФК “Маршинці” – 5:2
ФК “Стальнівці” – ФК “Строїнці” – 1:2
ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Бояни-Припруття” – 0:6
ФК “Динівці” – ФК “Рідківці-2” – 6:1
ФК “Малинівка” – ФК “Маршинці” (U-16) – 4:2
ФК “Магала” – ФК “Рокитне” – 5:1
ФК “Котелеве” – ФК “Рокитне” (U-16) – 4:2
ФК “Котелеве-2” – СК “Врестлер Бойз” – 0:13
ФК “Топорівці” – ФК “Рідківці” – 2:2
ФК “Балківці” – ФК “Селище” – 0:3 (Технічна поразка)
ФК “Драниця” – ФК “Новоселиця-2017” – 6:1
Вихідний – ФК “Тарасівці”

13 тур – 09.02.2019
ФК “Котелеве” – ФК “Селище” – 1:0
ФК “Балківці” – ФК “Строїнці” – 0:3 (Неявка Балківців)
ФК “Магала” – ФК “Рокитне” (U-16) – 4:1
ФК “Зелений Гай” – СК “Врестлер Бойз” – 0:3
ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Рокитне” – 2:3
ФК “Котелеве-2” – ФК “Новоселиця-2017” – 0:1
ФК “Стальнівці” (U-16) – ФК “Тарасівці” – 0:0
ФК “Динівці” – ФК “Слобода” – 0:2
ФК “Топорівці” – ФК “Бояни-Припруття” – 2:2
ФК “Драниця” – ФК “Маршинці” – 0:0
ФК “Маршинці” (U-16) – ФК “Рідківці” – 1:6
ФК “Малинівка” – ФК “Рідківці-2” – 5:0
Вихідний – ФК “Стальнівці”

12 тур – 03.02.2019
ФК “Котелеве” – ФК “Строїнці” – 2:3
ФК “Котелеве-2” – ФК “Маршинці” – 2:4
ФК “Магала” – ФК “Селище” – 2:3
ФК “Балківці” – ФК “Стальнівці” – 0:3 (неявка Балківців)
ФК “Рідківці” – ФК “Рідківці-2” – 7:4
ФК “Малинівка” – ФК “Слобода” – 4:2
ФК “Маршинці” (U-16) – ФК “Бояни-Припруття” – 2:4
ФК “Топорівці” – ФК “Рокитне” – 5:2
ФК “Зелений Гай” – ФК “Новоселиця-2017” – 3:2
ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Рокитне” (U-16) – 1:0
ФК “Динівці” – СК “Врестлер Бойз” – 2:3
ФК “Драниця” – ФК “Тарасівці” – 5:2
Вихідний – ФК “Стальнівці” (U-16)

11 тур – 02.02.2019
ФК “Котелеве-2” – ФК “Тарасівці” – 1:3
ФК “Динівці” – ФК “Новоселиця-2017” – 2:1
ФК “Магала” – ФК “Строїнці” – 4:0
ФК “Рідківці” – ФК “Слобода” – 2:1
ФК “Рідківці-2” – ФК “Бояни-Припруття” – 0:6
ФК “Маршинці” (U-16) – ФК “Рокитне” – 1:2
ФК “Зелений Гай” – ФК “Маршинці” – 1:0
ФК “Топорівці” – ФК “Рокитне” (U-16) – 8:0
ФК “Малинівка” – СК “Врестлер Бойз” – 3:4
ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Селище” – 3:4
ФК “Драниця” – ФК “Стальнівці” (U-16) – 4:1
ФК “Котелеве” – ФК “Стальнівці” – 2:1
Вихідний – ФК “Балківці”

10 тур – 27.01.2019
ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Строїнці” – 0:2
ФК “Котелеве” – ФК “Балківці” – 8:0
ФК “Зелений Гай” – ФК “Тарасівці” – 3:1
ФК “Котелеве-2” – ФК “Стальнівці” (U-16) – 0:6
ФК “Магала” – ФК “Стальнівці” – 2:4
ФК “Маршинці” (U-16) – ФК “Рокитне” (U-16) – 0:2
ФК “Малинівка” – ФК “Новоселиця-2017” – 1:0
ФК “Рідківці” – СК “Врестлер Бойз” – 1:1
ФК “Рідківці-2” – ФК “Рокитне” – 1:7
ФК “Динівці” – ФК “Маршинці” – 1:1
ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Слобода” – 5:4
ФК “Топорівці” – ФК “Селище” – 2:3
Вихідний – ФК “Драниця”

09 тур – 26.01.2019
ФК “Зелений Гай” – ФК “Стальнівці” (U-16) – 2:1
ФК “Зелений Гай-2”- ФК “Стальнівці” – 0:1
ФК “Малинівка” – ФК “Маршинці” – 0:2
ФК “Динівці” – ФК “Тарасівці” – 2:1
ФК “Слобода” – ФК “Рокитне” – 2:0
ФК “Бояни-Припруття” – СК “Врестлер Бойз” – 1:2
ФК “Магала” – ФК “Балківці” – 6:1
ФК “Топорівці” – ФК “Строїнці” – 4:2
ФК “Котелеве-2” – ФК “Драниця” – 1:11
ФК “Маршинці” (U-16) – ФК “Селище” – 0:4
ФК “Рідківці” – ФК “Новоселиця-2017” – 3:0
ФК “Рідківці-2” – ФК “Рокитне” (U-16) – 0:3 (Технічна перемога)

08 тур – 20.01.2019
ФК “Маршинці” (U-16) – ФК “Строїнці” – 0:4
ФК “Рідківці-2” – ФК “Селище” – 2:6
ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Балківці” – 4:3
ФК “Динівці” – ФК “Стальнівці” (U-16) – 5:8
ФК “Малинівка” – ФК “Тарасівці” – 6:1
ФК “Магала” – ФК “Котелеве” – 2:1
ФК “Рокитне” – СК “Врестлер Бойз” – 1:1
ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Новоселиця-2017” – 4:3
ФК “Слобода” – ФК “Рокитне” (U-16) – 4:2
ФК “Топорівці” – ФК “Стальнівці” – 5:3
ФК “Рідківці” – ФК “Маршинці” – 4:3
ФК “Зелений Гай” – ФК “Драниця” – 1:0

07 тур – 19.01.2019
ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Котелеве” – 0:0
ФК “Зелений Гай” – ФК “Котелеве-2” – 7:0
ФК “Рідківці” – ФК “Тарасівці” – 3:4
ФК “Слобода” – ФК “Селище” – 2:0
ФК “Малинівка” – ФК “Стальнівці” (U-16) – 5:3
ФК “Маршинці” (U-16) – ФК “Стальнівці” – 0:7
ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Маршинці” – 3:2
ФК “Рідківці-2” – ФК “Строїнці” – 1:2
ФК “Динівці” – ФК “Драниця” – 1:1
ФК “Топорівці” – ФК “Балківці” – 6:1
ФК “Рокитне” – ФК “Новоселиця-2017” – 2:2
СК “Врестлер Бойз” – ФК “Рокитне” (U-16) – 5:1

06 тур – 06.01.2019
ФК “Малинівка” – ФК “Драниця” – 1:1
ФК “Динівці” – ФК “Котелеве-2” – 3:1
ФК “Маршинці” (U-16) – ФК “Балківці” – 3:0 (неявка Балківців)
ФК “Рідківці-2” – ФК “Стальнівці” – 1:6
ФК “Рідківці” – ФК “Стальнівці” (U-16) – 3:5
ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Магала” – 0:3
ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Тарасівці” – 4:1
ФК “Топорівці” – ФК “Котелеве” – 6:5
ФК “Рокитне” (U-16) – ФК “Новоселиця-2017” – 1:3
СК “Врестлер Бойз” – ФК “Селище” – 3:0
ФК “Рокитне” – ФК “Маршинці” – 2:1
ФК “Слобода” – ФК “Строїнці” – 6:1

05 тур – 05.01.2019
ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Селище” – 1:4
ФК “Маршинці” (U-16) – ФК “Котелеве” – 4:9
ФК “Рокитне” (U-16) – ФК “Маршинці” – 2:3
ФК “Слобода” – ФК “Стальнівці” – 3:3
ФК “Малинівка” – ФК “Котелеве-2” – 6:2
ФК “Рідківці” – ФК “Драниця” – 0:2
ФК “Рідківці-2” – ФК “Балківці” – 1:2
ФК “Рокитне” – ФК “Тарасівці” – 1:4
СК “Врестлер Бойз” – ФК “Строїнці” – 5:1
ФК “Динівці” – ФК “Зелений Гай” – 1:1
ФК “Топорівці” – ФК “Магала” – 3:3
ФК “Бояни-Припруття” – Стальнівці” (U-16) – 11:2

04 ТУР – 30.12.2018
ФК “Селище” – ФК “Маршинці” – 0:1
ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Строїнці” – 3:4
ФК “Слобода” – ФК “Балківці” – 4:0
ФК “Маршинці” (U-16) – ФК”Магала” – 1:6
ФК “Рокитне” (U-16) – ФК “Тарасівці” – 0:5
ФК “Малинівка” – ФК “Зелений Гай” – 1:1
ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Драниця” – 8:2
ФК “Рідківці” – ФК “Котелеве-2” – 7:2
ФК “Топорівці” – ФК “Зелений Гай-2” – 2:0
ФК “Рідківці-2” – ФК “Котелеве” – 2:5
ФК “Рокитне” – ФК “Стальнівці” (U-16) – 1:1
СК “Врестлер Бойз” – ФК “Стальнівці” – 0:2

03 тур – 23.12.2018
ФК “Маршинці” – ФК “Строїнці” – 1:4
ФК “Малинівка” – ФК “Динівці” – 3:4
ФК “Селище” – ФК “Тарасівці” – 3:0
ФК “Слобода” – ФК “Котелеве” – 6:0
ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Котелеве-2” – 2:1
ФК “Маршинці” (U-16) – ФК “Зелений Гай-2” – 1:2
ФК “Рідківці” – ФК “Зелений Гай” – 0:3
ФК “Рідківці-2” – ФК “Магала” – 1:6
ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Стальнівці” – 2:1
ФК “Рокитне” – ФК “Драниця” – 2:4
СК “Врестлер Бойз” – ФК “Балківці” – 10:0
ФК “Рокитне” (U-16) – ФК “Стальнівці” (U-16) – 3:2

02 тур – 16.12.2018
ФК “Строїнці” – ФК “Тарасівці” – 4:2
ФК “Маршинці” – ФК “Стальнівці” – 0:3
ФК “Селище” – ФК “Стальнівці” (U-16) – 3:1
ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Балківці” – 5:0
ФК “Рідківці” – ФК “Динівці” – 4:0
ФК “Рідківці-2” – ФК “Зелений Гай-2” – 0:3
ФК “Слобода” – ФК “Магала” – 0:2
ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Зелений Гай” – 4:1
ФК “Рокитне” – ФК “Котелеве-2” – 6:1
ФК “Рокитне” (U-16) – ФК “Драниця” – 2:5
ФК “Маршинці” (U-16) – ФК “Топорівці” – 2:7
СК “Врестлер Бойс” – ФК “Котелеве” – 3:2

01 тур – 15.12.2018
ФК “Строїнці” – ФК “Стальнівці” (U-16) – 3:0
ФК “Рокитне” (U-16) – ФК “Котелеве-2” – 2:2
ФК “Рідківці-2” – ФК “Топорівці” – 0:7
СК “Врестлер Бойс” (Рокитне) – Магала – 3:3
ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Динівці” – 8:4
ФК “Рокитне” – ФК “Зелений Гай” – 0:2
ФК “Тарасівці” – ФК “Стальнівці” – 1:3
ФК “Рідківці” – ФК “Малинівка” – 1:6
ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Котелеве” – 2:1
ФК “Селище” – ФК “Драниця” – 0:2
ФК “Маршинці” – ФК “Балківці” – 7:1
ФК “Слобода” – ФК “Зелений Гай-2” – 1:1