Календар ігор та таблиці «Ліги Чемпіонів Чернівецької області» сезону 2019 року

Група «А»

Команда 1 2 3 І В Н П р-м О Місце
1 ФК «Чагор» 3:1 5:0 2 2 0 0 8:1 6 1
2 ФК «Магала» 1:3 5:2 | 6:1 3 2 1 0 12:6 6 2
3 ФК «Ржавинці» 0:5 2:5 | 1:6 3 0 0 3 3:16 0 3

Група «B»

Команда 1 2 3 І В Н П р-м О Місце
1 ФК «Молодія» 5:3 2:1 2 2 0 0 7:4 6 1
2 ФК «Киселів» 3:5 3:2 | 0:1 3 1 0 2 6:8 3 3
3 «Берда» с.Горішні Шерівці 1:2 2:3 | 1:0 3 1 0 2 4:5 3 2

Група «C»

Команда 1 2 3 І В Н П р-м О Місце
1 ФК «Волока» 2:0 4:2 2 2 0 0 6:2 6 1
2 ФК «Топорівці» 0:2 3:3 | 1:3 3 0 1 2 4:8 1 3
3 ФК «Тереблече» 2:4 3:3 | 3:1 3 1 1 1 8:8 4 2

Група «D»

Команда 1 2 3 І В Н П р-м О Місце
1 ФК «Глибока»   1:4 1 0 0 1 1:4 0 3
2 ФК «Неполоківці» 0:3 | 3:1 2 1 0 1 3:4 3 2
3 «T.O.M.studio» 4:1 3:0 | 1:3 3 2 0 1 8:4 6 1

 

КАЛЕНДАР ІГОР

група   Дата      Час стадіон гра   Рахунок
тур
«А» 28.07.19 12:00 с.Магала ФК «Магала» – ФК «Ржавинці» 5:2
ФК «Чагор» – вихідний
«В» 24.07.19 18:00 с.Киселів ФК «Киселів» – «Берда» 3:2
ФК «Молодія» – вихідний
«С» 24.07.19 18:00 с.Топорівці ФК «Топорівці» – ФК «Тереблече» 3:3
ФК «Волока» – вихідний
«D» 24.07.19 18:00 с.Неполоківці ФК «Неполоківці» – «T.O.M.studio» 0:3
ФК «Глибока» – вихідний
  II тур
«А» 04.08.19 10:00 м.Чернівці ФК «Чагор» – ФК «Магала» 3:1
ФК «Ржавинці»- вихідний
«В» 01.08.19 18:00 с.Молодія ФК «Молодія» – ФК «Киселів» 5:3 
«Берда» – вихідний
«С» 01.08.19 18:00 с.Волока ФК «Волока» – ФК «Топорівці» 2:0 
ФК «Тереблече» – вихідний
«D» 01.08.19 18:00 смт.Глибока ФК «Глибока» – ФК «Неполоківці»  
«T.O.M.studio»- вихідний
  III тур
«А» 07.08.19 19:00 с.Ржавинці ФК «Ржавинці»  – ФК «Чагор» 0:5
ФК «Магала» – вихідний
«В» 07.08.19 19:00 м.Чернівці «Берда» – ФК «Молодія» 1:2
ФК «Киселів» – вихідний
«С» 07.08.19 18:00 с.Тереблече ФК «Тереблече» – ФК «Волока» 2:4
ФК «Топорівці» – вихідний
«D» 07.08.19 18:00 м.Чернівці «T.O.M.studio» – ФК «Глибока» 4:1
ФК «Неполоківці» – вихідний
  IV тур
«А» 14.08.19 18:00 с.Ржавинці ФК «Ржавинці» – ФК «Магала» 1:6
ФК «Чагор» – вихідний
«В» 14.08.19 19:00 м.Чернівці  «Берда» – ФК «Киселів» 1:0
ФК «Молодія» – вихідний
«С» 14.08.19 18:00 с.Тереблече ФК «Тереблече» – ФК «Топорівці» 3:1
ФК «Волока» – вихідний
«D» 14.08.19 18:00 м.Чернівці «T.O.M.studio» – ФК «Неполоківці» 1:3
ФК «Глибока» – вихідний
  тур
«А» 21.08.19 18:00 с.Магала ФК «Магала» – ФК «Чагор»  
ФК «Ржавинці» – вихідний
«В» 21.08.19 18:00 с.Киселів ФК «Киселів» – ФК «Молодія»  
«Берда» – вихідний
«С» 21.08.19 18:00 с.Топорівці ФК «Топорівці» – ФК «Волока»  
ФК «Тереблече» – вихідний
«D» 21.08.19 18:00 с.Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «Глибока»  
«T.O.M.studio»- вихідний
VI тур
«А» 28.08.19 18:00 м.Чернівці ФК «Чагор» – ФК «Ржавинці»  
ФК «Магала» – вихідний
«В» 28.08.19 18:00 с.Молодія  ФК «Молодія» – «Берда»  
ФК «Киселів» – вихідний
«С» 28.08.19 18:00 с.Волока ФК «Волока» – ФК «Тереблече»  
ФК «Топорівці» – вихідний
«D» 28.08.19 18:00 смт.Глибока ФК «Глибока» – «T.O.M.studio»  
ФК «Неполоківці» – вихідний
1/4 фіналу (перші матчі) – 04 вересня
1. 1м.гр. «А» – 2 м.гр. «C»  
2. 1м.гр. «В»  2 м.гр. «D»  
3. 1м.гр. «С» – 2 м.гр. «A»  
4. 1м.гр. «D» – 2 м.гр. «B»  
  1/4 фіналу (матчі-відповіді) – 11 вересня
5. 2 м.гр. «C» – 1м.гр. «А»  
6. 2 м.гр. «D» – 1м.гр. «В»  
7. 2 м.гр. «A» – 1м.гр. «С»  
8. 2 м.гр. «B» – 1м.гр. «D»  
  1/2  фіналу (перші матчі) – 18 вересня
9.  
10.  
1/2 фіналу (матчі-відповіді) – 25 вересня
11.  
12.  
Фінал 05-06 жовтня
13.