Кубок Новоселицького району з міні-футболу-2020 (розклад ігор та результати)

15.02.2020:

Грапа 1:
09:30 – ФК “Стальнівці” – ФК “Маршинці” (юнаки) – 5:0
10:10 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Малинівка” – 4:3
10:50 – ФК “Малинівка” – ФК “Стальнівці” – 2:1
11:30 – ФК “Маршинці” (юнаки) – ФК “Бояни-Припруття” – 1:10
12:00 – ФК “Стальнівці” – ФК “Бояни-Припруття” – 2:1
12:40 – ФК “Малинівка” – ФК “Маршинці” (юнаки) – 8:0



Група 3:
13:20 – ФК “Маршинці” – ФК “Драниця” – 0:1
14:00 – ФК “Зелений Гай” – ФК “Строїнці-2” – 6:1
14:40 – ФК “Строїнці-2” – ФК “Маршинці” – 0:6
15:20 – ФК “Драниця” – ФК “Зелений Гай” – 1:0
16:00 – ФК “Маршинці” – ФК “Зелений Гай” – 1:0
16:40 – ФК “Строїнці-2” – ФК “Драниця” – 0:3 (технічна поразка)



16.02.2020

Група 4:
09:30 – ФК “Чорнівка” – ФК “Тарасівці” – 2:2
10:10 – ФК “Слобода” – ФК “Динівці” – 2:2
10:50 – ФК “Динівці” – ФК “Чорнівка” – 1:2
11:30 – ФК “Тарасівці” – ФК “Слобода” – 2:2
12:00 – ФК “Чорнівка” – ФК “Слобода” – 0:6
12:40 – ФК “Динівці” – ФК “Тарасівці” – 1:4



Група 2:
13:20 – ФК “Рідківці” – ФК “Котелеве” – 3:2
14:00 – “МедКоледж” – ФК “Новоселиця” – 1:4
14:40 – ФК “Строїнці” – “МедКоледж” – 4:1
15:20 – ФК “Новоселиця” – ФК “Рідківці” – 1:2
16:00 – ФК “Котелеве” – ФК “Новоселиця” – 6:1
16:40 – ФК “Рідківці” – ФК “Строїнці” – 0:1


 

22.02.2020

Група 2:
10:10 – “МедКоледж” – ФК “Рідківці” – 2:3
10:50 – ФК “Строїнці” – ФК “Котелеве” – 2:1
11:30 – ФК “Новоселиця” – ФК “Строїнці” – 3:1
12:10 – ФК “Котелеве” – “МедКоледж” – 3:6



Другий груповий етап Кубку району-2020:

22.02.2020:
Група В:
13:20 – ФК “Маршинці” – ФК “Слобода” – 1:2
14:00 – ФК “Драниця” – ФК “Малинівка” – 4:2
14:40 – ФК “Малинівка” – ФК “Маршинці” – 3:5
15:20 – ФК “Слобода” – ФК “Драниця” – 2:0
16:00 – ФК “Маршинці” – ФК “Драниця” – 1:6
16:40 – ФК “Малинівка” – ФК “Слобода” – 7:7



23.02.2020:
Група А:
10:00 – ФК “Строїнці” – ФК “Тарасівці” – 2:2
10:40 – ФК “Рідківці” – ФК “Бояни-Припруття” – 0:0
11:20 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Строїнці” – 4:1
12:00 – ФК “Тарасівці” – ФК “Рідківці” – 3:1
12:40 – ФК “Строїнці” – ФК “Рідківці” – 5:2
13:20 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Тарасівці” – 4:2



01.03.2020:

1/2 фіналу:

01. 11:00 – ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Слобода”
02. 11:45 – ФК “Строїнці” – ФК “Драниця”


Матч за 3-те місце:
13:00 – Переможений пари №1 – Переможений пари №2


Фінал:
14:00 – Переможець пари №1 – Переможець пари №2