Перша ліга Чемпіонату області-2019

Турнірна таблиця Першої ліги Чемпіонату області-2019 (після 10го туру)


ІІ-ге коло

Х тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
46 с.Молодія ФК «Чагор» – «Ст.Вовчинець»
47 17.08 18:00 с.Біла «TOM.studio» – ФК «Фазенда» 0:0
48 17.08 18:00 м.Чернівці УСК «Довбуш»  – «Молодія» 2:0
49 18.08 18:00 с.Станівці «Станівці» –  «Топоровці»
50 смт.Глибока ФК «Глибока»  – «Тереблече»

ХI тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
51 25.08 18:00 смт.Глибока ФК «Глибока» – ФК «Чагор»
52 с.Тереблече «Тереблече» – «Станівці»
53 25.08 18:00 с.Молодія «Молодія» – «Топоровці»
54 26.08 18:00 м.Чернівці УСК «Довбуш» – «TOM.studio»
55 «Жучка» ФК «Фазенда»  – «Ст.Вовчинець»

ХII тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
56 31.08 18:00 ФК «Чагор» – ФК «Фазенда»
57 31.08 18:00 ст.Вовчинець «Ст.Вовчинець» – УСК «Довбуш»
58 31.08 18:00 с.Біла «TOM.studio»  – «Топоровці»
59 31.08 18:00 с.Молодія «Молодія» – «Тереблече»
60 01.09 18:00 с.Станівці «Станівці» – ФК «Глибока»

ХІІІ тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
61 с.Молодія ФК «Чагор» – «Станівці»
62 смт.Глибока ФК «Глибока» – «Молодія»
63 с.Тереблече «Тереблече» – «TOM.studio»
64 с.Топорівці «Топоровці» – «Ст.Вовчинець»
65 м.Чернівці УСК «Довбуш» – ФК «Фазенда»

ХІV тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
66 ФК «Чагор» – УСК «Довбуш»
67 «Жучка» ФК «Фазенда»  – «Топоровці»
68 Ст.Вовчинець «Ст.Вовчинець» – «Тереблече»
69 с.Біла «TOM.studio» – ФК «Глибока»
70 с.Молодія «Молодія»  – «Станівці»

ХV тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
71 с.Молодія «Молодія» – ФК «Чагор»
72 с.Станівці «Станівці» – «TOM.studio»
73 смт.Глибока ФК «Глибока» – «Ст.Вовчинець»
74 с.Тереблече «Тереблече» – ФК «Фазенда»
75 с.Топорівці «Топоровці» – УСК «Довбуш»

ХVI тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
76 с.Молодія ФК «Чагор» – «Топоровці»
77 м.Чернівці УСК «Довбуш»  – «Тереблече»
78 «Жучка» ФК «Фазенда» – ФК «Глибока»
79 Ст.Вовчинець «Ст.Вовчинець» – «Станівці»
80 с.Біла «TOM.studio»  – «Молодія»

ХVII тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
81 с.Біла «TOM.studio» – ФК «Чагор»
82 с.Молодія «Молодія»  – «Ст.Вовчинець»
83 с.Станівці «Станівці» – ФК «Фазенда»
84 смт.Глибока ФК «Глибока» – УСК «Довбуш»
85 с.Треблече «Тереблече» – «Топоровці»

ХVIII тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
86 с.Молодія ФК «Чагор» – «Тереблече»
87 с.Топорівці «Топоровці» – ФК «Глибока»
88 м.Чернівці УСК «Довбуш»  – «Станівці»
89 «Жучка» ФК «Фазенда» – «Молодія»
90 Ст.Вовчинець «Ст.Вовчинець» – «TOM.studio»

І-ше коло

I тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
1 13.04 16:00 Ст..Вовчинець «Ст. Вовчинець» – ФК «Чагор» 2:2 
2 13.04 16:00 «Жучка» ФК «Фазенда» – «TOM.studio» 0:1
3 13.04 16:00 с.Молодія «Молодія» – УСК «Довбуш» 3:1
4 13.04 16:00 с.Топорівці  «Топорівці» – «Станівці» 1:1 
4 13.04 16:00 с.Тереблече «Тереблече» – ФК «Глибока» 3:1 

II тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
6 20.04 16:00 с.Молодія ФК «Чагор» – ФК «Глибока» 1:1 
7 21.04 16:00 с.Станівці «Станівці» – «Тереблече» 0:2 
8 20.04 16:00 с.Топорівці «Топорівці»  – «Молодія» 1:0 
9 20.04 16:00 с.Біла  «TOM.studio» – УСК «Довбуш» 2:0 
10 20.04 16:00 Ст..Вовчинець «Ст. Вовчинець» – ФК «Фазенда» 2:2 

III тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
11 04.05 16:00 «Жучка» ФК «Фазенда» – ФК «Чагор» 1:1
12 04.05 16:00 Чернівці УСК «Довбуш» – «Ст. Вовчинець» 1:2
13 04.05 16:00 с.Топорівці «Топорівці» – «TOM.studio» 1:1
14 04.05 16:00 с.Тереблече  «Тереблече» – «Молодія» 4:3
15 05.05 15:30 смт.Глибока ФК «Глибока» – «Станівці» 3:0

IV тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
16 11.05 16:00 с.Станівці «Станівці» – ФК «Чагор» 1:3
17 11.05 16:00 с.Молодія «Молодія» – ФК «Глибока» 3:1
18 11.05 16:00 с.Біла «TOM.studio» – «Тереблече» 1:2
19 11.05 16:00 Ст..Вовчинець  «Ст. Вовчинець» – «Топорівці» 5:0
20 11.05 16:00 «Жучка» ФК «Фазенда» – УСК «Довбуш» 5:2

V тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
21 25.05 16.00  Чернівці УСК «Довбуш» – ФК «Чагор» 2:3
22 25.05 16.00 с.Топорівці «Топорівці» – ФК «Фазенда» 1:0
23 26.05 16.00 с.Тереблече «Тереблече» –  «Ст. Вовчинець» 1:1
24 25.05 16.00 смт.Глибока  ФК «Глибока» – «TOM.studio» 3:3
25 06.06 17.00 с.Станівці «Станівці» – «Молодія» 6:1

VI тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
26 01.06 16:00 с.Молодія ФК «Чагор» – «Молодія» 4:6
27 01.06 16:00 с.Біла «TOM.studio» – «Станівці» 4:1
28 01.06 16:00 Ст..Вовчинець «Ст. Вовчинець» – ФК «Глибока» 4:0
29 01.06 16:00 «Жучка»  ФК «Фазенда» – «Тереблече» 3:4
30 31.05 18:30 Чернівці УСК «Довбуш» – «Топорівці» 3:1

VII тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
31 08.06 16:00 с.Топорівці «Топорівці» – ФК «Чагор» 2:7
32 09.06 16:00 с.Тереблече «Тереблече» – УСК «Довбуш» +:-
33 30.06 18:00 смт.Глибока ФК «Глибока» – ФК «Фазенда» 2:0
34 09.06 16:00 с.Станівці  «Станівці» – «Ст. Вовчинець» 1:2
35 08.06 16:00 с.Молодія «Молодія» – «TOM.studio» 1:3

VIII тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
36 15.06 18:00 с.Молодія ФК «Чагор» – «TOM.studio» 2:4
37 15.06 18:00 Ст..Вовчинець «Ст. Вовчинець» – «Молодія» 3:3
38 15.06 18:00 «Жучка» ФК «Фазенда» –  «Станівці» 2:2
39 25.06 19:00 м.Чернівці УСК «Довбуш» –  ФК «Глибока» 0:1
40 15.06 18:00 с.Топорівці «Топоровці» – «Тереблече» 1:3

IX тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
41 23.06 18:00 с.Тереблече «Тереблече» – ФК «Чагор»
42 22.06 18:00 смт.Глибока ФК «Глибока» – «Топоровці» 0:3
43 23.06 18:00 с.Станівці «Станівці» – УСК «Довбуш»
44 22.06 18:00 с.Молодія  «Молодія» – ФК «Фазенда» 3:2
45 22.06 18:00 с.Біла «TOM.studio» – «Ст. Вовчинець» 2:3