СуперЛіга Чемпіонату області-2019

Турнірна таблиця СуперЛігі Чемпіонату області-2019 (після 8го туру)


I тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
1 13.04 15:00 «Садгора» «RA-DENT» – ФК «ШКВАЛ» 1:2
2 14.04 15:00 с.Волока ФК «Волока» – ФК «Магала» 2:2
3 13.04 16:00 с.Строїнці ФК «Золотий колос» – «Нижні Станівці» 3:0
4 13.04 15:00 м.Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Університет» 2:4
4 14.04 14:00 м.Новодністровськ ФК «Дністер» – ФК «Неполоківці» 1:3

II тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
6 21.04 15:00 с.Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – ФК «Неполоківці» 2:1
7 19.04 16:00 «Мальва» ФК «Університет» – ФК «Дністер» 2:2
8 21.04 15:00 с.Нижні Станівці «Нижні Станівці» – ФК «Новоселиця-2017» 1:0
9 20.04 15:00 с.Магала ФК «Магала» – ФК «Золотий колос» 3:1
10 20.04 15:00 «Садгора» «RA-DENT» – ФК «Волока» 1:5

III тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
11 05.05 15:00 с.Волока ФК «Волока» – ФК «ШКВАЛ» 3:3
12 04.05 15:00 с.Строїнці ФК «Золотий колос» – «RA-DENT» 3:0
13 05.05 15:00 м.Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Магала» 0:1
14 05.05 14:00 м.Новодністровськ ФК «Дністер» – «Нижні Станівці» 1:0
15 03.05 16:00 c.Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «Університет» 3:0

IV тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
16 28.05 17:00 с.Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – ФК «Університет» 2:1
17 12.05 15:00 с.Нижні Станівці «Нижні Станівці» – ФК «Неполоківці» 2:2
18 12.05 14:00 с.Магала ФК «Магала» – ФК «Дністер» 0:4
19 11.05 16:00 «Садгора» «RA-DENT» – ФК «Новоселиця-2017» 2:1
20 11.05 16:00 с. Волока ФК «Волока» – ФК «Золотий колос» 5:1

V тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
21 25.05 16:00 с.Строїнці ФК «Золотий колос» – ФК «ШКВАЛ» 1:0
22 26.05 16:00 м.Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Волока» 1:9
23 26.05 16:00 м.Новодністровськ ФК «Дністер» –  «RA-DENT» 7:2
24 26.05 16:00 c.Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «Магала» 2:1
25 24.05 14:00 «Мальва» ФК «Університет» – «Нижні Станівці» 5:0

VI тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
26 02.06 16:00 с.Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – «Нижні Станівці» 1:0
27 02.06 16:00 с.Магала ФК «Магала» – ФК «Університет» 2:0
28 01.06 16:00 «Садгора» «RA-DENT» – ФК «Неполоківці» 0:2
29 02.06 14:00 с.Волока ФК «Волока» – ФК «Дністер» 4:1
30 02.06 16:00 с.Строїнці ФК «Золотий колос» – ФК «Новоселиця-2017» 6:1

VII тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
31 08.06 14:00 м.Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «ШКВАЛ» 1:5
32 09.06 14:00 м.Новодністровськ ФК «Дністер» – ФК «Золотий колос» 1:2
33 09.06 16:00 c.Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «Волока» 0:1
34 06.06 18:00 «Мальва» ФК «Університет» – «RA-DENT» 1:2
35 09.06 16:00 с.Нижні Станівці «Нижні Станівці» – ФК «Магала» 1:0

VIII тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
37 16.06 18:00 с.Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – ФК «Магала»
38 15.06 18:00 «Садгора» «RA-DENT» – «Нижні Станівці» 0:1
39 14.06 18:00 с.Волока ФК «Волока» – ФК «Університет» 5:0
40 15.06 18:00 с.Строїнці ФК «Золотий колос» – ФК «Неполоківці» 0:1
41 16.06 18:00 м.Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Дністер»

ІX тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
42     м.Новодністровськ ФК «Дністер» – ФК «ШКВАЛ»
43     c.Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «Новоселиця-2017»
44     «Мальва» ФК «Університет» – ФК «Золотий колос»
45     с.Нижні Станівці  «Нижні Станівці» – ФК «Волока»
46   с.Магала ФК «Магала» – «RA-DENT»