СуперЛіга Чемпіонату області-2019


I тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
1 13.04 15:00 «Садгора» «RA-DENT» – ФК «ШКВАЛ» 1:2 
2 14.04 15:00 с.Волока ФК «Волока» – ФК «Магала» 2:2 
3 13.04 16:00 с.Строїнці ФК «Золотий колос» – «Нижні Станівці» 3:0 
4 13.04 15:00 м.Новоселиця  ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Університет» 2:4 
4 14.04 14:00 м.Новодністровськ ФК «Дністер» – ФК «Неполоківці» 1:3 

II тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
6 21.04 15:00 с.Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – ФК «Неполоківці» 2:1
7 19.04 16:00 «Мальва» ФК «Університет» – ФК «Дністер» 2:2
8 21.04 15:00 с.Нижні Станівці «Нижні Станівці» – ФК «Новоселиця-2017» 1:0
9 20.04 15:00 с.Магала  ФК «Магала» – ФК «Золотий колос» 3:1
10 20.04 15:00 «Садгора» «RA-DENT» – ФК «Волока» 1:5

III тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
11 05.05 15:00 с.Волока ФК «Волока» – ФК «ШКВАЛ»  
12 04.05 15:00 с.Строїнці ФК «Золотий колос» – «RA-DENT»  
13 05.05 15:00 м.Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Магала»  
14 05.05 14:00 м.Новодністровськ  ФК «Дністер» – «Нижні Станівці»  
15 03.05 16:00 c.Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «Університет»  

IV тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
16     с.Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – ФК «Університет»  
17     с.Нижні Станівці «Нижні Станівці» – ФК «Неполоківці»  
18     с.Магала ФК «Магала» – ФК «Дністер»  
19     «Садгора»  «RA-DENT» – ФК «Новоселиця-2017»  
20     с.Волока ФК «Волока» – ФК «Золотий колос»  

V тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
21     с.Строїнці ФК «Золотий колос» – ФК «ШКВАЛ»  
22     м.Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Волока»  
23     м.Новодністровськ ФК «Дністер» –  «RA-DENT»  
24     c.Неполоківці  ФК «Неполоківці» – ФК «Магала»  
25     «Мальва» ФК «Університет» – «Нижні Станівці»  

VI тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
26 с.Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – «Нижні Станівці»  
27 с.Магала ФК «Магала» – ФК «Університет»  
28 «Садгора» «RA-DENT» – ФК «Неполоківці»  
29 с.Волока  ФК «Волока» – ФК «Дністер»  
30 с.Строїнці ФК «Золотий колос» – ФК «Новоселиця-2017»  

VII тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
31     м.Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «ШКВАЛ»  
32     м.Новодністровськ ФК «Дністер» – ФК «Золотий колос»  
33     c.Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «Волока»  
34     «Мальва»  ФК «Університет» – «RA-DENT»  
35     с.Нижні Станівці «Нижні Станівці» – ФК «Магала»  

VIII тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
37     с.Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – ФК «Магала»  
38     «Садгора» «RA-DENT» – «Нижні Станівці»  
39     с.Волока ФК «Волока» – ФК «Університет»  
40     с.Строїнці  ФК «Золотий колос» – ФК «Неполоківці»  
41     м.Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Дністер»  

ІX тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
42     м.Новодністровськ ФК «Дністер» – ФК «ШКВАЛ»  
43     c.Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «Новоселиця-2017»  
44     «Мальва» ФК «Університет» – ФК «Золотий колос»  
45     с.Нижні Станівці  «Нижні Станівці» – ФК «Волока»  
46     с.Магала ФК «Магала» – «RA-DENT»