Зимовий Чемпіонат з міні-футболу 2019-2020

01 тур – 30.11.2019

Час Команди Результат
10:00 ФК “Маршинці” – ФК “Рокитне” (U-21) 3:0
10:45 ФК “Зелений Гай” (юнаки) – ФК “Селище” 0:14
11:30 ФК “Зоря” (Остриця) – ФК “Строїнці” 0:5
12:15 ФК “Рідківці-2” – ФК “Котелеве” 0:0
13:00 ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Тарасівці” 3:2
13:45 ФК “Динівці” – ФК “Рідківці” 2:2
14:30 ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Стальнівці” 1:4
15:15 ФК “Зелений Гай” – ФК “Стальнівці” (юнаки) 8:3
16:00 ФК “Молниця” – ФК “Драниця” 0:2
16:45 ФК “Маршинці-Langate” – ФК “Строїнці-2” 3:1

02 тур – 01.12.2019

Час Команди Результат
10:00 ФК “Селище” – ФК “Зелений Гай” 0:3
10:45 ФК “Тарасівці” – ФК “Зелений Гай” (юнаки) 5:0
11:30 ФК “Строїнці” – ФК “Молниця” 2:3
12:15 ФК “Драниця” – ФК “Динівці” 3:2
13:00 ФК “Строїнці-2” – ФК “Зоря” (Остриця) 3:1
13:45 ФК “Рокитне” (U-21) – ФК “Маршинці-Langate” 1:1
14:30 ФК “Стальнівці” – ФК “Маршинці” 1:0
15:15 ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Зелений Гай-2” 8:2
16:00 ФК “Котелеве” – ФК “Бояни-Припруття” 0:1
16:45 ФК “Рідківці” – ФК “Рідківці-2” 7:1

03 тур – 07.12.2019

Час Команди Результат
10:00 ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Рідківці” 0:1
10:45 ФК “Динівці” – ФК “Рідківці-2” 3:0 (ТП)
11:30 ФК “Маршинці” – ФК “Стальнівці” (юнаки) 3:0
12:15 ФК “Зоря” (Остриця) – ФК “Рокитне” (U-21) 3:4
13:00 ФК “Молниця” – ФК “Строїнці-2” 1:2
13:45 ФК “Зелений Гай” (юнаки) – ФК “Котелеве” 0:9
14:30 ФК “Маршинці-Langate” – ФК “Стальнівці” 0:5
15:15 ФК “Драниця” – ФК “Строїнці” 1:5
16:00 ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Селище” 1:2
16:45 ФК “Зелений Гай” – ФК “Тарасівці” 2:0

04 тур – 08.12.2019

Час Команди Результат
10:00 ФК “Рокинтне” (U-21) – ФК “Молниця” 1:1
10:45 ФК “Строїнці” – ФК “Динівці” 5:0
11:30 ФК “Селище” – ФК “Маршинці” 1:1
12:15 ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Маршинці-Langate” 1:2
13:00 ФК “Стальнівці” – ФК “Зоря” (Остриця) 1:1
13:45 ФК “Рідківці-2” – ФК “Бояни-Припруття” 0:4
14:30 ФК “Строїнці-2” – ФК “Драниця” 0:5
15:15 ФК “Рідківці” – ФК “Зелений Гай” (юнаки) 5:1
16:00 ФК “Котелеве” – ФК “Зелений Гай” 0:2
16:45 ФК “Тарасівці” – ФК “Зелений Гай-2” 1:2

05 тур – 14.12.2019

Час Команди Результат
10:00 ФК “Строїнці” – ФК “Строїнці-2” 3:1
10:45 ФК “Зелений Гай” (юнаки) – ФК “Рідківці-2” 0:0
11:30 ФК “Зоря” (Остриця) – ФК “Стальнівці” (юнаки) 5:2
12:15 ФК “Маршинці” – ФК “Тарасівці” 3:0
13:00 ФК “Маршинці-Langate” – ФК “Селеще” 4:1
13:45 ФК “Динівці” – ФК “Бояни-Припруття” 1:5
14:30 ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Котелеве” 1:5
15:15 ФК “Драниця” – ФК “Рокитне” (U-21) 4:0
16:00 ФК “Молниця” – ФК “Стальнівці” 2:2
16:45 ФК “Зелений Гай” – ФК “Рідківці” 1:1

06 тур – 15.12.2019

Час Команди Результат
10:00 “ФК “Котелеве” – ФК “Маршинці” 1:2
10:45 ФК “Рідківці” – ФК “Зелений Гай-2” 5:0
11:30 ФК “Строїнці-2” – ФК “Динівці” 2:4
12:15 ФК “Тарасівці” – ФК “Маршинці-Langate” 0:3
13:00 ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Зелений Гай” (юнаки) 5:1
13:45 ФК “Селище” – ФК “Зоря” (Остриця) 3:1
14:30 ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Молниця” 0:1
15:15 ФК “Рокитне” (U-21) – ФК “Строїнці” 1:5
16:00 ФК “Стальнівці” – ФК “Драниця” 0:0
16:45 ФК “Рідківці-2” – ФК “Зелений Гай” 1:1

07 тур – 22.12.2019

Час Команди Результат
10:00 ФК “Динівці” – ФК “Зелений Гай” (юнаки) 7:1
10:45 ФК “Строїнці-2” – ФК “Рокитне” (U-21) 0:1
11:30 “ФК “Маршинці” – ФК “Рідківці” 1:1
12:15 ФК “Зелений Гай” – ФК “Бояни-Припруття” 1:2
13:00 ФК “Молниця” – ФК “Селище” 0:1
13:45 ФК “Зоря” (Остриця) – ФК “Тарасівці” 4:0
14:30 “ФК “Драниця” – ФК “Стальнівці” (юнаки) 5:1
15:15 ФК “Строїнці” – ФК “Стальнівці 2:0
16:00 ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Рідківці-2 4:2
16:45 ФК “Маршинці-Langate” – ФК “Котелеве” 0:2

08 тур – 28.12.2019

Час Команди Результат
10:00 ФК “Рідківці” – ФК “Маршинці-Langate” 3:0 (ТП)
10:45 ФК “Стальнівці” – ФК “Строїнці-2” 3:1
11:30 ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Строїнці” 0:13
12:15 ФК “Рідківці-2” – ФК “Маршинці” 0:5
13:00 ФК “Рокитне” (U-21) – ФК “Динівці” 2:4
13:45 ФК “Тарасівці” – ФК “Молниця” 3:0 (ТП)
14:30 ФК “Котелеве” – ФК “Зоря” (Остриця) 0:1
15:15 ФК “Зелений Гай” (юнаки) – ФК “Зелений Гай” 0:11
16:00 ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Зелений Гай-2” 2:1
16:45 ФК “Селище” – ФК “Драниця” 0:3

09 тур – 29.01.2019

Час Команди Результат
10:00 ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Зелений Гай” (юнаки) 8:0
10:45 ФК “Зоря” (Остриця) – ФК “Рідківці” 0:2
11:30 ФК “Маршинці-Langate” – ФК “Рідківці-2” 2:2
12:15 ФК “Ванчиківці” – ФК “Котелеве” 1:1
13:00 ФК “Строїнці-2” – ФК “Стальнівці” (юнаки) 3:0
13:45 ФК “Маршинці” – ФК “Бояни-Припруття” 0:1
14:30 ФК “Рокитне” (U-21) – ФК “Стальнівці” 1:8
15:15 ФК “Строїнці” – ФК “Селище” 6:3
16:00 ФК “Драниця” – ФК “Тарасівці” 1:0
16:45 ФК “Динівці” – ФК “Зелений Гай” 1:2

10 тур – 04.01.2020

Час Команди Результат
10:00 ФК “Зелений Гай” (юнаки) – ФК “Маршинці” 0:12
10:45 ФК “Тарасівці” – ФК “Строїнці” 0:5
11:30 ФК “Рідківці” – ФК “Ванчиківці” 9:1
12:15 ФК “Рідківці-2” – ФК “Зоря” (Остриця) 0:6
13:00 ФК “Селище” – ФК “Строїнці-2” 3:0
13:45 ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Рокитне” (U-21) 2:1
14:30 ФК “Стальнівці” – ФК “Динівці” 2:1
15:15 ФК “Котелеве” – ФК “Драниця” 1:4
16:00 ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Маршинці-Langate” 1:1
16:45 ФК “Зелений Гай” – ФК “Зелений Гай-2” 7:4

11 тур – 05.01.2019

Час Команди Результат
10:00 ФК “Маршинці-Langate” – ФК “Зелений Гай” (юнаки) 11:0
10:45 ФК “Строїнці” – ФК “Котелеве” 2:0
11:30 ФК “Зоря” (Остриця) – ФК “Бояни-Припруття” 1:4
12:15 ФК “Ванчиківці” – ФК “Рідківці-2” 1:1
13:00 ФК “Стальнівці” – ФК “Стальнівці” (юнаки) 0:2
13:45 ФК “Рокитне” (U-21) – ФК “Селище” 0:6
14:30 ФК “Строїнці-2” – ФК “Тарасівці” 1:1
15:15 ФК “Драниця” – ФК “Рідківці” 2:4
16:00 ФК “Динівці” – ФК “Зелений Гай-2” 5:1
16:45 ФК “Маршинці” – ФК “Зелений Гай” 1:4

12 тур – 06.01.2019

Час Команди Результат
10:00 ФК “Рідківці” – ФК “Строїнці” 0:1
10:40 ФК “Котелеве” – ФК “Строїнці-2” 4:0
11:20 ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Динівці” 0:3 (ТП)
12:00 ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Ванчиківці” 3:1
12:40 ФК “Рідківці-2” – ФК “Драниця” 0:2
13:20 ФК “Зелений Гай” (юнаки) – ФК “Зоря” (Остриця) 0:8
14:00 ФК “Селище” – ФК “Стальнівці” 3:0
14:40 ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Маршинці” 2:9
15:20 ФК “Зелений Гай” – ФК “Маршинці-Langate” 2:1
16:00 ФК “Тарасівці” – ФК “Рокитне” (U-21) 2:0

13 тур – 12.01.2020

Час Команди Результат
10:00 ФК “Ванчиківці” – ФК “Зелений Гай” (юнаки) 2:0
10:45 ФК “Стальнівці” – ФК “Тарасівці” 2:4
11:30 ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Селище” 1:0
12:15 ФК “Строїнці” – ФК “Рідківці-2” 5:1
13:00 ФК “Строїнці-2” – ФК “Рідківці” 2:2
13:45 ФК “Рокитне” (U-21) – ФК “Котелеве” 0:2
14:30 ФК “Динівці” – ФК “Маршинці” 0:1
15:15 ФК “Драниця” – ФК “Бояни-Припруття” 6:3
16:00 ФК “Маршинці-Langate” – ФК “Зелений Гай-2” 2:1
16:45 ФК “Зоря” (Остриця) – ФК “Зелений Гай” 1:0

14 тур – 18.01.2020

Час Команди Результат
10:00 ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Строїнці” 3:0
10:45 ФК “Маршинці” – ФК “Маршинці-Langate” 2:3
11:30 ФК “Тарасівці” – ФК “Стальнівці” (юнаки) 0:1
12:15 ФК “Зелений Гай” – ФК “Ванчиківці” 3:0
13:00 ФК “Котелеве” – ФК “Стальнівці” 1:3
13:45 ФК “Селище” – ФК “Динівці” 2:5
14:30 ФК “Зелений Гай-2” – ФК “Зоря” (Остриця) 1:1
15:15 ФК “Зелений Гай” (юнаки) – ФК “Драниця” 1:5
16:00 ФК “Рідківці-2” – ФК “Строїнці-2” 0:2
16:45 ФК “Рідківці” – ФК “Рокитне” (U-21) 6:0

15 тур – 19.01.2020

Час Команди Результат
10:00 ФК “Зоря” (Остриця) – ФК “Маршинці” 0:3
10:45 ФК “Динівці” – ФК “Маршинці-Langate” 4:3
11:30 ФК “Строїнці” – ФК “Зелений Гай” (юнаки) 10:0
12:15 ФК “Строїнці-2” – ФК “Бояни-Припруття” 1:2
13:00 ФК “Стальнівці” (юнаки) – ФК “Котелеве” 0:4
13:45 ФК “Рокитне” (U-21) – ФК “Рідківці-2” 2:1
14:30 ФК “Ванчиківці” – ФК “Зелений Гай-2” 2:6
15:15 ФК “Селище” – ФК “Тарасівці” 10:2
16:00 ФК “Стальнівці” – ФК “Рідківці” 4:1
16:45 ФК “Драниця” – ФК “Зелений Гай” 2:0